Zalety wody w butelkach zwrotnych

23.06

2022

Zalety wody w butelkach zwrotnych

Woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych cechuje się tym, że utrzymuje swoją świeżość i czystość na dłużej. Taka woda może być trzymana w lodówce nawet przez kilka dni po otwarciu i nadal będzie miała rześki smak bez ryzyka zanieczyszczenia wody szkodliwymi substancjami. Woda w butelkach zwrotnych jest w stanie zachować swoją temperaturę przez dłuższy czas – zarówno zimną, jak i gorącą. Woda mineralna przez swój unikalny skład minerałów i związków organicznych wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych zachowuje wartość minerałów przez dłuższy czas po otwarciu.

Zalety wody w butelkach zwrotnych to jej zdrowszy wpływ na nasz organizm. Szklane butelki zwrotne nie są tworzone ze szkodliwych chemikaliów, jak BPA, ftalany, PCW, poliwęglan, które są powszechnie używane podczas produkcji plastikowych butelek na wodę. Woda w plastiku charakteryzuje się krótszym zachowaniem świeżości, więc najlepiej spożywać ją tego samego dnia po otwarciu.
Do zalet wody w butelkach zwrotnych zalicza się także to, że nie zmienia swojego smaku, ze względu na neutralność smakową szkła. Oznacza to, że woda ze szklanej butelki nie zmieni swojego smaku i zawsze będzie chłodna oraz orzeźwiająca. Jeśli chcesz wprowadzić ekologiczne rozwiązania do swojej firmy, to warto zapoznać się z ofertą hurtowni Niemirka, która dostarczy produktu wygodnie pod drzwi. Za pomocą systemu zwrotnych butelek, nie trzeba ich utylizować czy magazynować - puste butelki są odbierane przy kolejnej dostawie.

Woda w butelkach zwrotnych dla firm- dlaczego warto?

Często zmiany klimatu są obrazowane plastikowymi butelkami, które zaśmiecają oceany i lądy, a nawet powodują śmierć zwierząt. Wybór wody w butelkach zwrotnych przekłada się na dbanie o środowisko. Tworzywa sztuczne i inne materiały jednorazowego użytku są popularnym elementem naszego stylu życia. Ma to swoje wady. Podczas produkcji jednorazowych butelek do wody zużywane jest kilka milionów ton plastiku rocznie. Niewielki procent wszystkich plastików jest poddawany recyklingowi, a pozostałe kończą na wysypisku śmieci. Woda mineralna jest istotna dla naszego organizmu i należy ją pić, gdy tylko jest to możliwe, a najlepiej ze szklanych butelek. W taki sposób zatroszczymy się o zdrowie swoje, pracowników, klientów i o środowisko naturalne. Na korzyść wody w butelkach zwrotnych działa także jej wygląd. Wygląda ona bardziej reprezentatywnie i elegancko niż woda w butelkach PET. Woda gazowana i woda niegazowana w szklanych butelkach zwrotnych to idealne rozwiązanie na spotkania z klientami czy konferencje. Taki element może zachwycić naszych gości i sprawimy, że poczują się wyjątkowo. Pamiętajmy, że wodę mineralną w szklanych butelkach zwrotnych należy przechowywać w chłodnym, wentylowanym i suchym miejscu, bez dostępu do promieni słonecznych.

Woda w szklanych butelkach - czy to się opłaca?

Woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych jest coraz bardziej popularna. Na pewno troska o środowisko i ochrona zdrowia miała w tym swój udział. Dodatkowo szkło oferuje lepszy smak wody. Woda w butelkach zwrotnych jest trochę droższa od wody w plastikowych butelkach. Jednak nie jest to budżet, który należy rozpatrywać jako wielki wydatek. Zaletą wody w butelkach zwrotnych jest jej korzystny wpływ na nasze zdrowie i lepszy smak oraz estetyczne wygląd butelki, który często przemawia za tym, żeby to właśnie one wybierane są przez przedsiębiorstwa. Pijąc wodę w butelkach zwrotnych, nie przenosimy szkodliwych substancji do organizmu i jesteśmy zdrowsi. Poza tym woda gazowana i woda niegazowana w szklanych butelkach zwrotnych to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie całkowicie czysty smak. Szkło nie wchodzi w reakcje z substancją w butelce – w przeciwieństwie do plastiku – więc walory smakowe wody nie zostaną zmienione. Jest to ważna kwestia dla osób, dla których istotny jest naturalny smak wody. Wiele osób jest zdania, że woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych smakuje bardziej orzeźwiająco i jest po prostu smaczniejsza niż woda znajdująca się w plastikowej butelce. Woda mineralna pochodzi z naturalnych podziemnych zbiorników i źródeł. Składa się z kilku niezbędnych minerałów, w tym wapń, magnez i sód. Przez to picie wody mineralnej jest bardzo korzystne zdrowotnie. Jeśli interesujesz się wysokiej jakości wodą gazowaną lub wodą niegazowaną w szklanych butelkach zwrotnych, to w naszej ofercie znajdziesz taki produkt w atrakcyjnej cenie. Hurtownia Niemirka posiada w asortymencie wiele wód mineralnych. Dostawa wody do biura lub domu odbywa się na paletach, więc jest pewność, że zamówienie dotrze w nienaruszonym stanie.