Słodkie podziękowania dla gości weselnych

11.02

2020

Słodkie podziękowania dla gości weselnych

Wesele to absolutnie wyjątkowy czas, który Młoda Para chce celebrować wraz z zaproszonymi bliskimi. Niezwykle miłym i rosnącym na popularności zwyczajem, jest obdarowywanie gości drobnymi upominkami, w podziękowaniu za ich obecność w tak ważnym dla nowożeńców dniu. Niewielkie prezenty mogą mieć różny charakter – od magnesów na lodówkę, po sukulenty w ozdobnych doniczkach. Klasyczną i nadal najpopularniejszą formą podziękowania są efektownie zapakowane słodkości. Na słodyczach znamy się jak nikt, dlatego pokażemy Wam kilka atrakcyjnych propozycji, które z pewnością mile zaskoczą wszystkich gości weselnych.

Mini słodycze w efektownych pudełkach

Wybierając słodkości w ramach podziękowań, warto zastanowić się, w jaki sposób i kiedy będą przekazywane. Jeśli nowożeńcy zdecydują się na zostawienie miłego poczęstunku na stole przy zastawie każdego gościa, najlepiej zdecydować się na mini słodycze. Doskonale sprawdzają się minimalistyczne słoiczki zdobieniami nawiązujące do motywu lub koloru przewodniego wesela, wypełnione małymi cukierkami. Tak zapakowane słodkości będą nie tylko miłą niespodzianką dla gości, ale również uroczą ozdobą stołu. Goście weselni będą mogli zarówno degustować cukierki podczas zabawy, jak i zostawić na później.

Krówki – cukierki o wyjątkowym smaku

Pary Młode równie często decydują się na wyśmienite w smaku cukierki krówki. I nic dziwnego, ponieważ uwielbiają je dosłownie wszyscy. Krówki można zamówić wraz z personalizowanymi papierkami, jednak to zazwyczaj generuje duże koszty. Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie zakup cukierków krówek z hurtowni spożywczej i samodzielne pakowanie ich po kilka sztuk w niewielki woreczek z organzy, papierowe pudełko z motywem weselnym lub w celofan przewiązany minimalistyczną wstążeczką. Do tego wystarczy dołączyć karteczkę ze specjalnym podziękowaniem dla gości, aby całość prezentowała się wyjątkowo apetycznie i zachęcająco.

Pierniczki, ciasteczka i inne słodkości dla miłych gości

Formą słodkiego podziękowania mogą być równie dobrze ciasteczka deserowe, zdobiony lukrem pierniczek, migdały w czekoladzie i wiele więcej. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju słodkości Para Młoda zdecyduje się podarować gościom, warto zadbać o odpowiednie opakowanie, które nada całości niepowtarzalnego charakteru. Wyrażenie wdzięczności za obecność to z pewnością miły gest, szczególnie jeśli nie będzie to kolejny bibelot zbierający kurz, a smakowity poczęstunek. Wszystkie słodkości, które można wręczyć gościom weselnym, znajdziecie w hurtowni spożywczej Niemirka. Wybierzcie ulubione ciastka w pudełkach, cukierki krówki oraz wiele innych łakoci w ekonomicznym opakowaniu, i zapakujcie tak, jak chcecie.