Jak wyposażyć firmową łazienkę w niezbędne środki higieniczne?

23.04

2020

Jak wyposażyć firmową łazienkę w niezbędne środki higieniczne?

Każda łazienka, która znajduje się w firmie powinna zapewniać pracownikom oraz gościom podstawowe środki higieniczne. Jakie elementy są niezbędne, a które z nich warto dodatkowo tam umieścić? Jakie rodzaje produktów powinny znaleźć się w firmowej toalecie?

Rzeczy, które powinny być w każdej firmowej łazience

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż w toalecie musi być papier toaletowy oraz mydło. Jednak czy to wszystko? Nie, to niezbędne elementy, ale nie tylko one powinny w niej się znajdować. Warto umieścić w niej także chusteczki jednorazowe – delikatne i naturalne. Pomogą wytrzeć plamę z ubrania czy poradzić sobie z uporczywym katarem. Dobrym pomysłem jest umieszczenie tam plastrów czy kobiecych artykułów higienicznych – dzięki temu każda pani pracująca w Twoim biurze będzie czuła się bezpiecznie. Chusteczki nawilżane będą także doskonałym pomysłem – ich wykorzystanie jest szerokie, a nigdzie nie będą tak przydatne jak w toalecie firmowej. Poza płynem do rąk możesz także zdecydować się na płyn do dezynfekcji. Niektóre osoby zechcą zdezynfekować klapę od toalety czy klamkę. Umożliw to zarówno pracownikom, jak i osobom odwiedzającym Twoją firmę. Jasne jest już to, co musi znaleźć się w firmowej toalecie. Jednak dużą uwagę należy poświęcić także temu, jakiego rodzaju mają być to produkty.

Jakie środki higieny wybierać?

Z toalety firmowej korzysta wiele różnych osób. Część z nich ma alergie, choroby skóry czy po prostu cechuje się wrażliwą i delikatną skórą. Dlatego ważne jest to, aby zadbać o komfort wszystkich pracowników i gości. Właśnie z tego powodu dobrze jest dobierać produkty bezpieczne i z certyfikatami. Najlepszym rozwiązaniem będzie papier toaletowy z bambusa z certyfikatem FSC. Takiego samego rodzaju warto wybrać ręczniczki kuchenne – w toalecie sprawdzą się doskonale do wycierania dłoni. Są o wiele lepsze niż elektryczne suszarki, które pomnażają bakterię i wielorazowe ręczniki zbierające kurz i brud. Chusteczki nawilżające powinny być wyprodukowane bez chemicznych dodatków. Idealne okażą się nasączone wodą i sokiem z aloesu. Wybieraj wyłącznie delikatne płyny do rąk – najlepiej aby ich pH było neutralne dla skóry. Te wszystkie produkty znajdziesz w naszym sklepie. Dbamy o to, aby wyposażenie Twojej firmy zapewniało komfort wszystkim osobom, które w niej przebywają. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz delikatne płyny do rąk o pięknym zapachu, a także bezpieczne i łagodne produkty z bambusa, takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe czy chusteczki jednorazowe.