Zakupy do firmy. Jak wybrać najwygodniejszą opcję?

19.08

2020

Zakupy do firmy. Jak wybrać najwygodniejszą opcję?

Zakupy do firmy to problematyczna kwestia. Wymaga wybrania odpowiednich produktów, pójścia do hurtowni, poświęcenia czasu na zakupy, dowóz i wniesienie wszystkich produktów. Coraz mniej właścicieli firm decyduje się na taki sposób zapełniania firmowej kuchni, jednak jakie rozwiązanie będzie wymagało najmniej wysiłku i pracy?

 

Zakupy online

Bezwzględnie najbardziej komfortowym rozwiązaniem okazują się zakupy online. Wystarczy wybrać odpowiednie produkty, złożyć zamówienie przez internet i czekać na dostawę. Jednak nawet to rozwiązanie ma swoje wady i warto rozważyć kilka możliwości. Jedną z nich jest złożenie zamówienia online i pojechanie po skompletowany już towar. To o wiele mniej czasochłonne, niż samodzielna wyprawa do sklepu. Należy jednak liczyć się z tym, że sama podróż do sklepu i powrót to dodatkowy czas, pieniądze wydane na paliwo, a także duży wysiłek – produkty do firmy kupuje się zazwyczaj w hurtowych ilościach. Wtedy jest nie tylko taniej, ale zakupy robi się rzadziej, wystarczają na dłuższy czas. Duże paczki mają swoją wagę i wnoszenie ich do firmy, nawet jeśli znajduje się ona na niskim piętrze, wymaga wysiłku. Kolejną opcją wartą rozważenia jest zdecydowanie się na zakupy i dostawę kurierem. Wiele firm ma podpisane umowy z firmami kurierskimi, które dostarczają zamówienia. To o wiele wygodniejsze rozwiązanie, ale też nie jest pozbawione minusów. Niekiedy produktów do firmy potrzebujemy szybko, a mnóstwo firm kurierskich dostarcza je w ciągu kilku dni. Często nie da się przyspieszyć tych procesów. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się na samodzielne odbieranie zakupów do firmy. Czy są wygodniejsze opcje, niż wymienione? Oczywiście, wystarczy zdecydować się na zakupy na stronie niemirka.com!

Zakupy na niemirka.com – dlaczego są najlepsze?

Największym plusem zakupów firmowych u nas są niezwykle atrakcyjne, hurtowe ceny. Posiadamy produkty w wielu wariantach i praktycznych oraz korzystnych cenowo zestawach. Ponadto dostarczamy wszystkie nasze produkty niezwykle szybko, możliwa jest dostawa nawet następnego dnia. Wszystkie zamówienia z Warszawy oraz okolic realizujemy do 24 godzin! Kolejną zaletą zakupów w naszym sklepie online jest to, że nie tylko dowozimy produkty, ale także zanosimy je do biura. Ty i Twoi pracownicy nie muszą niczego dźwigać. Możesz zamówić nasze produkty także do domu. Zachęcamy do wyboru naszego sklepu online także z tego powodu, iż posiadamy nie tylko produkty spożywcze, takie jak napoje, warzywa i owoce, ciastka, batony, ale również środki czystości, chemię, opakowania jednorazowe oraz akcesoria. W naszym sklepie kupisz wszystko, czego potrzebujesz do swojej firmy.