Chemia, higiena, sprzątanie

Chemia, higiena, sprzątanie

Jeśli chcesz, aby twoja firma zachwycała czystością, skorzystaj z produktów dostępnych w naszej ofercie. Zadbane i schludne pomieszczenia przyciągają klientów, tworząc w ich oczach obraz wiarygodnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Uporządkowana przestrzeń daje poczucie bezpieczeństwa i harmonii, co znacznie wpływa na wydajność pracy osób zatrudnionych w firmie. Zadbaj więc o ład i porządek, a z pewnością zyskasz oddanych pracowników i zadowolonych petentów. Nasza hurtownia posiada szerokie spektrum produktów, dzięki którym utrzymanie czystości nie będzie stanowić problemu. Dodatkowym atutem są korzystne ceny oferowanych przez nas towarów. 

Lśniące pomieszczenia

Sprzedawane przez nas artykuły przemysłowe do biura sprawią, że każde pomieszczenie będzie idealnie czyste. Biuro, kuchnia, łazienka czy sala konferencyjne przyciągnie wzrok gości i pracowników. Błyszczące szyby okien oraz lustra będą lśnić dzięki płynom sprawdzonych i wiarygodnych producentów środków chemicznych. Aby praca z środkami czystości była bezpieczna, oferujemy rękawice foliowe, które chronią skórę przed działaniem detergentów. Te same rękawice są przystosowane również do kontaktu z żywnością, więc przydadzą się podczas przygotowywania posiłków. Zakup solidnych, mocnych worków na śmieci ułatwi sprzątanie dużych powierzchni. Oferujemy worki na odpady wykonane z trwałej i grubej folii o rożnej wielkości, dzięki czemu sprzątanie nieczystości nie sprawia trudności. 

Idealnie czysta łazienka

Zależy ci na zadbanej i efektownej łazience? Nasze produkty będą strzałem w dziesiątkę. Środki czystości do biura, które proponujemy klientom, są najwyższej jakości. Płyny profesjonalnych producentów gwarantują błyszczącą, higieniczną łazienkę, wolną od wszelkich zabrudzeń i niebezpiecznych zarazków. Oferujemy również podstawowe artykuły higieniczne, takie jak papier toaletowy oraz ręczniki papierowe. Perfekcyjne wykonanie oraz jakość zastosowanych materiałów to ich najważniejsze atuty. Oczywiście, w żadnej łazience nie może zabraknąć mydła. Gęste, wydajne, o przyjemnym zapachu pozwala cieszyć się chwilą relaksu w pracy. Dzięki dużym opakowaniom można znacznie ograniczyć koszty zakupu.

Posiłek w pracy

Bardzo ważnym momentem w pracy jest posiłek, który dodaje energii i gwarantuje efektywna pracę. Aby spożywanie posiłków  było łatwiejsze, warto wykorzystać plastikowe naczynia jednorazowe. Hurtowania Niemirka posiada w swoim asortymencie jednorazowe sztućce, talerze oraz flaczarki. Duże opakowania wystarczą na długi okres czasu, a ich niewysoka cena zachęca do zakupu. Warto z nich skorzystać i zapewnić sobie estetyczne, higieniczne jedzenie. Dodatkowo, oferowane cienkie gastronomiczne serwetki są dopełnieniem śniadania, lunchu czy obiadu. 

Zadbaj o czystość i higienę w twoim biurze, a zyskasz uznanie w oczach pracowników i klientów. Schludne i estetyczne powierzchnie odzwierciedlają prawdziwe oblicze solidnej i rzetelnej firmy. 

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie