Mydła i żele antybakteryjne

Filtry

Dostępność
Włączone filtry:

  Mydła i żele antybakteryjne

  Częste mycie rąk pozwala nam zachować ich pełną higienę, co jest szczególnie istotne w przypadku osób, pracujących w branży spożywczej. Najbardziej polecane jest korzystanie w tym celu z mydła w płynie, którego aplikacja nie wymaga bezpośredniego kontaktu z całością produktu, wobec czego nie dochodzi do przeniesienia zanieczyszczeń i bakterii z powierzchni naszej skóry do środka myjącego. Taki rodzaj mydła jest również bardzo wygodny w przechowywaniu i prezentuje się znacznie lepiej niż tradycyjna kostka, która dodatkowo brudzi powierzchnię zlewu i sprzyja powstawaniu nieestetycznych osadów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz duże opakowania praktycznego mydła w płynie, idealnego do wielokrotnego wypełniania dozowników.

  Mydło w płynie duże

  Zakup mydła w płynie w dużym opakowaniu to rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i wygodne. Możesz na wiele tygodni zapomnieć o zaopatrywaniu się w kolejne produkty tego typu i nie martwić się gromadzeniem plastiku, który zanieczyszcza nasze środowisko. Oferowany przez nasz sklep zapas mydła w płynie to kilka litrów kosmetyku, który wystarczy na wielokrotne wypełnienie dozowników, a jego przechowywanie jest niezwykle komfortowe, ponieważ produkt jest sprzedawany w praktycznych kanistrach. Funkcjonalna rączka opakowania pozwoli Ci także łatwo i szybko napełnić dystrybutory, bez rozlewania lub długotrwałego przelewania płynu. Co więcej, nasze mydła charakteryzują się wysoką wydajnością, dzięki czemu wystarczają na jeszcze dłużej, a ich atrakcyjny zapach wpływa pozytywnie na korzystającego z nich użytkownika.

  Mydło w płynie

  Mydło w płynie to produkt niezbędny w każdym domu i lokalu gastronomicznym. Jest higieniczne w użytkowaniu, łatwe w przechowywaniu i bardzo ekonomiczne. Dodatkowo, wybierając duże opakowania wypełniające, przyczyniamy się także do ochrony środowiska przed zbędnym zanieczyszczeniem kolejnymi opakowaniami plastikowymi. Mydło w płynie aplikowane jest na dłonie za pomocą praktycznej pompki, dzięki czemu nie mamy bezpośredniego kontaktu z całym produktem i zapewniamy mu tym samym pełną higieniczność. Co więcej, konsystencja tego kosmetyku ułatwia i usprawnia proces mycia, chroniąc jednocześnie zlew przed nieestetycznymi osadami, które towarzyszą korzystaniu z mydła w kostce.
  Nasze mydło w płynie sprzedawane jest w dużych, funkcjonalnych opakowaniach, które ułatwiają przechowywanie produktu, a także wypełnianie nim dozowników. Są ekonomiczne nie tylko pod względem pojemności i ceny, ale także gęstości i wydajności, pozwalającej uzyskać takie same efekty za pomocą mniejszej ilości zaaplikowanego kosmetyku. Poza wysoką jakością płynu, charakteryzuje je również przyjemny kwiatowy zapach i aksamitna konsystencja, doskonale rozprowadzająca się na dłoniach. Mydło w płynie to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne, gwarantujące doskonały poziom higieny oraz skuteczność, a także łatwiejsze utrzymanie w czystości zlewów w łazience lub toalecie. Dzięki nim umyjesz ręce szybko i wygodnie, zapominając o problemie wyślizgującej się z dłoni kostki.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie