Papiery i ręczniki

Filtry

Papiery i ręczniki

Sprzedawane w formie wydajnych rolek papiery toaletowe i ręczniki papierowe gwarantują wysoką chłonność i walkę z zanieczyszczeniami. Z myślą o wykorzystywaniu w zakładach przemysłowych produkty sprzedawane są w pojemnych zgrzewkach, mogących zmieścić nawet kilkaset metrów papierów i ręczników. Poza tradycyjną formą produktów, sprzedawaną w rolkach w rozmiarze JUMBO, w ofercie posiadamy również ręczniki papierowe zz w kolorze białym. Artykuły podzielone są na wygodne w użytkowaniu listki. 

Chłonne ręczniki papierowe zz i w rolkach 

Wykonane w 100% z celulozy ręczniki papierowe gwarantują zadowalającą chłonność swoim nabywcom. Z powodzeniem można wykorzystywać je w zakładach przemysłowych i lokalach gastronomicznych. Niepyląca powłoka idealnie spisuje się w kontakcie z wilgocią i zabrudzeniami, usuwając je z wybranej powierzchni. Ręczniki papierowe sprzedawane są w wydajnych rolkach lub w formie składanych listków. W każdym z przypadków sięganie po nie jest niezwykle proste i szybkie. Produkty sprzedawane są w zgrzewkach mieszczących kilka osobnych sztuk artykułów. 

Jako sprzedająca ręczniki papierowe hurtownia dbamy przede wszystkim o wygodę użytkowników. Nawinięte na rolki produkty podzielone są na praktyczne listki, które z łatwością oderwać można od szpuli z ręcznikiem papierowym. Ich biały kolor daje poczucie sterylności, będąc jednocześnie niezwykle estetycznym. Ręczniki idealnie zbierają zanieczyszczenia jednocześnie ukazując, czy czyszczona powierzchnia całkowicie pozbawiona jest zabrudzeń. Dostępne u nas ręczniki papierowe w rolkach mogą osiągać długość ponad 100 metrów, dzięki czemu są one niezwykle wydajne. 

Papiery toaletowe w wydajnych opakowaniach 

Podobnie jak ręczniki papierowe, również papiery toaletowe z naszej oferty wykonane zostały w całości z celulozy. W zależności od potrzeb nabywcy w naszej hurtowni zamówić można mierzące nawet 100 metrów rolki papieru toaletowego JUMBO, bądź mniejsze rolki 18-metrowe. W każdym z przypadków produkty sprzedawane są w zgrzewach po kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk - w zależności od wybranej opcji zamówienia. Prezentowane w ofercie papiery toaletowe dostępne są w kolorze białym, cechując się dużą chłonnością i wydajnością. 

Białe papiery toaletowe z oferty z łatwością umieszczać można w dedykowanych im podajnikach. Ściśle nawinięta struktura produktu pozwala na jej swobodne chwytanie i rozwijanie za pomocą rąk użytkownika. Zamawiając papier toaletowy hurtownia gwarantuje szybkie przygotowanie towaru do wysyłki i bezpieczny transport. Podobnie jak ręczniki papierowe, także papier toaletowy podzielony został na wygodne w użytkowaniu listki. W ofercie posiadamy różne warianty produktów - również miękkie papiery dwuwarstwowe, sprzedawane w zbiorczych opakowaniach po kilkadziesiąt sztuk. Z uwagi na swoją niewielką wagę artykuły nadają się do łatwego przechowywania i magazynowania. 

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie