Płyny i mleczka do mycia

Filtry

Włączone filtry:

  Płyny i mleczka do mycia

  Lśniące powierzchnie szyb i luster prezentują się wyjątkowo elegancko, jednak wyłącznie wtedy, kiedy są regularne czyszczone i odpowiednio pielęgnowane. Należy myć je wyłącznie miękkimi ściereczkami, które nie zarysowują i nie matowią ich gładkiej tafli, a także stosować w tym celu tylko dedykowane preparaty o specjalistycznie opracowanych formułach. W naszym sklepie znajdziesz produkty do mycia szyb i luster pochodzące od renomowanych marek, a także ich tańsze zamienniki o porównywalnej skuteczności.

  Czyste szyby i lustra

  Mycie szyb i luster często staje się dla nas utrapieniem, jednak jest to spowodowane wyłącznie wykorzystaniem niewłaściwie dobranych środków czystości. Specjalne preparaty, dedykowane do tego celu, pozwalają natomiast na łatwe i szybkie usunięcie wszelkiego typu zabrudzeń, od zwykłych zacieków po tłuste plamy. Co więcej, ich formuły wzbogacone alkoholem sprawiają, że mokre powierzchnie wysychają w ekspresowym tempie, dzięki czemu nie musisz wielokrotnie polerować szyb ani luster, aby zapewnić im piękny połysk.

  Płyn do szyb Clin

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz jeden z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych produktów do mycia szyb marki Clin. Zaawansowana technologicznie formuła tego preparatu sprawia, że czyszczenie gładkich powierzchni jest łatwe i wygodne, a efekt połysku utrzymuje się zdecydowanie dłużej niż w przypadku innych środków tego typu. Wszystko to za sprawą wytworzenia na szybie lub lustrze specjalnego filtra ochronnego, który zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu oraz przyleganiu innych zabrudzeń. Wysokiej jakości produkt pozwala oczyścić lśniące powierzchnie bez smug i zacieków, a dodatkowo pozostawia po sobie przyjemny, odświeżający zapach cytrusów, który długo utrzymuje się w pomieszczeniu.

  Płyny do mycia szyb - tańsze zamienniki

  Poza popularnym płynem do mycia szyb marki Clin, w naszej ofercie znajdziesz niemal równie dobre zamienniki, dzięki którym umyjesz swoje okna szybko i z doskonałym rezultatem. Produkty te są ekonomiczne i bardzo wydajne, a efekty ich działania są porównywane do droższych specyfików. Można myć nimi nie tylko lustra i okna, ale także gres i glazurę, usuwając z ich powierzchni kurz i tłuste zabrudzenia. Dodatkowo, podczas sprzątania będzie towarzyszył Ci bardzo przyjemny zapach, który wzmocni wrażenie uzyskanej czystości.
  Czyste okna przepuszczają do wnętrz więcej światła i sprawiają, że wnętrza prezentują się schludnie i elegancko. Z kolei lustra pozbawione zacieków i kurzu stają się niemal biżuteryjną ozdobą każdego pomieszczenia. Decydując się na ich wyeksponowanie, należy pamiętać, aby regularnie i skrupulatnie dbać o ich czystość i atrakcyjny wygląd. Możesz zatroszczyć się o ich pielęgnację za pomocą miękkiej, suchej ściereczki oraz dobrej jakości preparatu, który jest delikatny dla lśniących powierzchni, a jednocześnie bezwzględny dla plam. Warto także wybierać płyny do mycia, które szybko wysychają i nie wymagają dodatkowego polerowania, aby szybko i łatwo przywracać blask oknom i lustrom.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie