Środki do toalety

Filtry

Włączone filtry:

  Środki do toalety

  Środki do toalety

  Czysta i zadbana toaleta to nie tylko wymóg estetyczny. Przede wszystkim dbałość o higienę muszli jest niezbędna dla zachowania zdrowia. Jest to bowiem doskonałe miejsce do tworzenia się zbiorowisk bakterii oraz grzybów. Jak zapewnić idealną czystość w swojej toalecie? Ze środkami dostępnymi w naszym sklepie, jest to niezwykle proste. Dobór odpowiednich detergentów to podstawa zarówno w walce z nieczystościami, jak i przy działaniu zapobiegawczym. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, jak dbać o higienę w WC.
  Odpowiedni płyn zadba o czystość toalety
  Z toalety kilka razy dziennie korzysta każdy domownik. Można tylko wyobrazić sobie, jaka ilość bakterii gromadzi się w tym czasie na desce oraz w muszli klozetowej. W celu zachowania sterylności, toaletę należy regularnie dezynfekować. Regularnie, czyli jak często? Tutaj z pewnością zaskoczymy wiele osób. Otóż eksperci twierdzą, że właściwą czystość zyskamy, dokonując czyszczenia codziennie. Rzeczywiście, wydawać by się mogło, że to naprawdę często. Jednak proces mycia toalety jest niezwykle prosty, jeśli ma się pod ręką odpowiednie środki czystości do toalety. To bardzo ważne, aby wypierać żele oraz płyny dedykowane właśnie tej czynności, ponieważ radzą sobie one z odmianami bakterii, jakie spotkać można na toaletowej powierzchni. Produkty renomowanych producentów dostępne u nas, zawierają niezbędne substancje, które pozwalają na całkowitą eliminację bieżących zabrudzeń. Zarówno tych widocznych, jak i niewykrywalnych gołym okiem. Jest to niezbędne, by móc cieszyć się nienagannie czystą toaletą.

  Czym charakteryzują się skuteczne środki do toalet?

  Na rynku dostępnych jest wiele środków czyszczących do toalet. Jednak nie wszystkie mają cechy pozwalające na całkowitą eliminację zanieczyszczeń i bakterii. Na co więc warto zwrócić uwagę, kupując produkt do mycia WC? Przede wszystkim skuteczne środki czystości do toalety mają w swym składzie silne substancje myjące oraz dezynfekujące. Jedną z dających gwarancję niezawodności jest chlor. Jest to często wykorzystywany składnik, ponieważ wykazuje intensywne działanie wybielające oraz skutecznie zwalcza grzyby i bakterie różnego pochodzenia. Dostępny w naszym sklepie domestos w płynie posiada go w swym składzie. Między innymi dlatego właśnie jest jednym z najczęściej rekomendowanych produktów do WC. Warto także zwrócić uwagę na końcówkę płynu do toalet. Ta lekko zakrzywiona, pozwoli na łatwą oraz skuteczną aplikację w każdym zakamarku.

  Jak dbać o czystość toalety?

  W celu zachowania regularnej higieny warto codziennie stosować środki czystości dostępne u nas. Żele oraz płyny myjące do WC, najlepiej jest aplikować na noc. Dzięki temu składniki aktywne dotrą w każde miejsce, skutecznie pozbywając się kamienia, osadów, a także bakterii oraz grzybów groźnych dla naszego zdrowia. Oporne zabrudzenia natomiast z łatwością usunąć można, używając żelu oraz szczotki. Doskonałym dodatkiem uzupełniającym codzienną rutynę dezynfekcji, są kostki oraz wkłady żelowe do toalet. W sklepie Niemirka zapewniamy stały dostęp do najlepszych środków czystości na rynku.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie