Babeczki i tartoletki

Filtry

Włączone filtry:

  Babeczki i tartoletki

  Babeczki w dobrej cenie
  Któż z nas ich nie lubi? Pyszne babeczki to wyjątkowa przekąska, której nie można wprost się oprzeć. Zawsze wywołuje uśmiech na twarzy tego, kto ją właśnie pałaszuje. Babeczki sprawdzają się jako słodycz podczas wszelkich eventów, zorganizowanych konferencji, spotkań biznesowych. Są chętnie wybierane przez punkty sprzedaży detalicznej – sklepy, cukiernie, delikatesy. Nic w tym dziwnego, bo wzbogacają asortyment i przykuwają uwagę klientów. W hurtowni spożywczej Niemirka znajdziesz całe mnóstwo różnych rodzajów babeczek. Będziesz mógł się pogrążyć w wielości oryginalnych smaków i harmonijnej kompozycji składników. Zapoznaj się z ofertą!

  Gdzie kupić słone babeczki?

  Coraz większą popularnością wśród łasuchów słodyczy cieszą się słone babeczki. Ich nietuzinkowy smak sprawia, że chętnie po nie sięgamy. Są fantastyczną alternatywą dla innego rodzaju słodyczy. Wprowadzają powiew świeżości. Kupując je, z pewnością zostaniesz doceniony za inwencję przez swoich klientów. Gdzie kupić słone babeczki? Drzwi do krainy słodkości hurtowni Niemirka stoją przed Tobą otworem. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i wybierz to, czego potrzebujesz.

  Ponadczasowe babeczki są zawsze w cenie

  Jagodowe czy truskawkowe nadzienie? Zanurzone w polewie toffi, czy zatopione w czekoladowej kąpieli? Posypane chrupiącymi orzeszkami czy zwieńczone słodkimi wiórkami kokosa? A może intensywny aromat kawy? Pomyśl o najbardziej smakowitej kombinacji babeczki, a znajdziesz ją u nas.
  W hurtowni Niemirka spotkasz się z dużym wyborem babeczek w atrakcyjnej cenie.

  Babeczki w sprzedaży hurtowej

  Hurtownia słodyczy i akcesoriów spożywczych Niemirka zajmuje się hurtową sprzedażą. Zajmujemy się obsługą wszelkich punktów gastronomicznych, hoteli, restauracji, sklepów, firm, a także obiektów administracyjnych. Klienci są pod wrażeniem jakości naszych produktów. To sprawia, że nawiązujemy kontakty biznesowe, które trwają przez lata. Jeśli chcesz dołączyć do zadowolonego grona adresatów naszej oferty, skontaktuj się z nami.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie