Ciastka bez cukru

Filtry

Dostępność
Włączone filtry:

  Ciastka bez cukru

  Masz ochotę na coś słodkiego, lecz nie chcesz narażać się na zbyt dużą dawkę cukru? Pilnujesz, by Twoja dieta była zbilansowana i racjonalna? W takim razie mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. W hurtowni artykułów spożywczych Niemirka spotkasz się z urozmaiconym asortymentem ciastek dietetycznych bezcukrowych. Ich skład to wyjątkowa mieszanka komponentów, które dają nie tylko oryginalny smak, ale są także dobre dla jadłospisu.

  Przepyszne ciasteczka dietetyczne – bez cukru

  Jesteś na diecie, lecz z przyjemnością przekąsiłbyś coś dobrego? Nie niwecząc jej rezultatów, możesz sięgnąć po coś naprawdę pysznego. Znajdziesz to w naszej bogatej ofercie. Posiadamy ciastka dietetyczne bezcukrowe, które charakteryzują się racjonalnie dobranym składem. Znajdziesz wśród nich kruche ciastka nadziewane słonecznikiem, otrębowe malwy, idealnie cienkie owsiane wafelki lub żurawinę zatopioną w smakowitym cieście z dodatkiem zbóż. Ciastka słodzone są fruktozą, tzw. cukrem owocowym, który możemy znaleźć także w miodzie czy właśnie owocach. Z tego powodu ciastka mają mniej kalorii niż w przypadku tych, do których produkcji wykorzystywany jest klasyczny cukier.

  Ciastka dietetyczne bezcukrowe – zajadaj słodycze bez wyrzutów sumienia!

  Weź kolejne ciastko i zajadaj się nim bez wyrzutów sumienia! Nasze dietetyczne ciastka nie zawierają cukru, przez co są chętnie wybierane na różnorodne spotkania biznesowe, konferencję, szkolenia i inne tego typu eventy. Stanowią słodką alternatywę dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją linię, a także o właściwy poziom cukru. Nie tracą przy tym na smaku, wręcz przeciwnie – zyskują na jakości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, którzy od lat święcą triumfy w branży cukierniczej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz pełnowartościowy wyrób.

  Ciastka dietetyczne bezcukrowe – sprzedaż hurtowa

  Niemirka to hurtownia słodyczy z wieloletnim doświadczeniem. Od lat zaopatrujemy punkty handlu detalicznego (sklepy, cukiernie, piekarnie), a także restauracje, hotele i placówki edukacyjno-szkoleniowe w artykuły spożywcze wysokiego standardu.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie