Precle i paluszki

Filtry

Włączone filtry:

  Precle i paluszki

  Dlaczego kochamy precle? Są kruche, pyszne i nadają się na każdą okazję. Idealne na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, do pochrupania podczas filmu, a także w czasie długich podróży. Spełnią swoją rolę również podczas spotkania biznesowego, bankietu lub szkolenia. Jeśli chcesz zadbać o swoich gości skorzystaj z przekąsek oferowanych przez nas, a z pewnością zyskasz miano gościnnego gospodarza. Pyszne precelki, które stanowią nieodłączny element naszego asortymentu, cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów. 

  Historia precli

  Okazuje się, że te niezwykle lubiane przekąski powstały przez przypadek. Piekarz postanowił wykorzystać pozostały kawałek ciasta i uformował przekąskę dla dzieci, które właśnie uczyły się modlitwy. Złożone ręce do dzisiaj są typowym wzorem precla. Na początku miękkie i puszyste, dzisiaj chrupkie i jednocześnie delikatne. Swoją twardość zawdzięczają piekarzowi, który zwyczajnie o nich zapomniał. Dzięki temu, dzisiaj możemy do woli rozkoszować się tymi kruchymi wyrobami. 

  Kształty precli

  Precelki hurtownia Niemirka traktuje w specjalny sposób. Dbamy o to, aby były zawsze dostępne dla klienta, wybieramy tylko sprawdzonych i solidnych producentów. Te przepyszne, kruche, rozpływające się w ustach przekąski mogą posiadać najróżniejsze kształty. Oprócz tradycyjnego wyglądu, ciasto na precle jest wykorzystywane do wyrobu paluchów lub cieńszych paluszków. 

  Paluchy z kminkiem

  Firma Bastek szczyci się swoimi pysznymi produktami. Szczególnym uznaniem cieszą się paluchy z kminkiem, których jakość wykonania oraz smak potrafią zachwycić najbardziej wybrednego smakosza. Zastosowana technika produkcji zasługuje na wyjątkową uwagę. Paluchy są wytwarzane ręcznie, w sposób tradycyjny. Nie stosuje się w nich ulepszaczy, a wysokiej jakości mąka pochodzi ze sprawdzonych młynów. Idealnego smaku dodaje kminek, którym posypane są te niesamowicie smaczne wypieki. Dodatkowo, przekąska ta pięknie się prezentuje na stole, ustawiona w dekoracyjnych pojemnikach. Dzięki temu, jest nie tylko smakowitym urozmaiceniem podczas spotkań, ale może być swoistą dekoracją. Dodatkowym atutem tego produktu jest niewysoka cena oraz duże opakowanie. 

  Tradycyjne precle

  Zwolennikom bardziej tradycyjnego kształtu oferujemy precle Bastek Max. Podobnie jak paluchy z kminkiem, są produkowane z dokładnością i dbałością o jakość. Wytwarzane w tradycyjny sposób, bez spulchniaczy i zbędnych ulepszaczy, mogą z powodzeniem stanowić dodatek do menu podczas spotkań. Proponujemy opcję bez przypraw o delikatnym, słodkawym smaku. Dostępne są również precle wzbogacone przepysznym makiem, uwielbianym przez wielbicieli tego wyrobu. 

  Nasza oferta

  Niemirka to profesjonalna hurtownia, której celem jest zadowolenie klienta. Od lat zaopatrujemy rozmaitych odbiorców, takich jak cukiernie, piekarnie, sklepy. Z naszej oferty korzystają różnorodne placówki, hotele, biura, firmy szkoleniowe. Doświadczenie pozwala nam profesjonalnie obsłużyć każdego klienta.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie