Pytania i odpowiedzi

1. Kim jesteśmy ?

Jesteśmy nowoczesną hurtownią gastronomiczną zaopatrującą przedsiębiorstwa z branży, w której wykorzystywane są wszelkie artykuły spożywcze i przemysłowe. Szczegóły można uzyskać w zakładce "O NAS".

 

2. Co to jest za strona ?

Strona na której się znajdujemy, to wizytówka naszej firmy połączona z internetową platformą zamówień. Znajdą Państwo tutaj informacje o naszej firmie, przejrzą naszą ofertę oraz złożą zamówienie.

 

3. Kto może zostań Waszym Klientem  ?

Naszym Klientem może zostać każda firma, przedsiębiorstwo, instytucja, formacja, fundacja oraz osoba prywatna.

 

4. Jak zostać Waszym Klientem ?

Najszybszym i rekomendowanym sposobem, aby zostać naszym Klientem jest kontakt z nami. Niezwłocznie odpowiemy na Państwa zgłoszenie i  ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły współpracy, takie jak rabat, formę płatności, miejsce dostawy a następnie założymy Państwu konto do naszej platformy zamówień, lub będą je mogli Państwo utworzyć samodzielnie.

 

5. Czy można dokonywać zamówień bez kontaktu z obsługą Państwa hurtowni ?

Każdy nowy Klient może samodzielnie w prosty sposób utworzyć konto na naszej platformie i składać zamówienia bez wcześniejszego kontaktu z nami. Nie zalecamy jednak tego rozwiązania, ponieważ bez pierwszego kontaktu, nie znamy Państwa preferencji i nie mamy możliwości zaproponowania korzystnej oferty cenowej oraz dogodnej formy płatności.

 

6. W jaki inny sposób można złożyć zamówienie ?

 

Jeżeli nasza platforma zamówień nie przypadła Państwu do gustu, prosimy o taką informację a na pewno wprowadzimy niezbędne dla Państwa zmiany i ułatwienia. Ponadto zamówienie można złożyć również mailowo, telefonicznie, faxem, smsem, lub osobiście w naszej hurtowni.

 

7. Chcielibyśmy nawiązać współpracę, jednak nie posiadacie w ofercie wszystkich produktów z których korzystamy, co wtedy możecie dla nas zrobić ?

 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Na Państwa prośbę, jesteśmy w stanie wprowadzić do oferty każdy produkt w konkurencyjnej cenie lub jego zamiennik. Ponad połowę produktów w naszej ofercie znalazło się dzięki prośbą naszych Klientów i to Im zawdzięczamy nasz rozwój.

 

8. Jakie formy płatności preferujecie ?

 

Naszym Klientom oferujemy następujące formy płatności :

 

- płatność przelewem z odroczonym terminem płatności

- przedwpłata na konto bankowe

- płatność gotówką przy odbiorze osobistym lub przy dostawie

- płatność gotówką lub przelewem od dostawy do dostawy

 

Warunki płatności negocjujemy przy pierwszym kontakcie z Klientem oraz podczas trwania współpracy.

 

9. Jaka jest minimalna kwota zamówienia ?

 

Nie stosujemy minimum logistycznego. Każdy Klient ma prawo zamówić tyle towaru, ile obecnie potrzebuje.

 

10. Ile kosztuje dostawa towaru ?

 

Warunki dostaw i informację dotyczące kosztów dostawy, znajdują się w dziale Informacje o dostawach.

 

 

11. Kto jest "zweryfikowany Klient" ,w jaki sposób można nim zostać i jakie dostaje korzyści  ?

Zweryfikowany klient to właściciel konta z którym nawiązaliśmy kontakt osobisty lub telefoniczny oraz którego dane adresowe zostały zweryfikowane przez naszych pracowników. Weryfikacja Klienta/konta umożliwia składanie zamówień z odroczonym terminem płatności, który należy ustalić w opiekunem klienta.