Informacje o dostawach

Szanowni Państwo,poniżej znajdują się informację dotyczące bezpieczeństwa, warunków i kosztów dostawy w naszej hurtowni.

W związku z wyjątkową sytuacją, z jaką wszyscy się mierzymy, przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące dostaw naszych produktów.

  • Zachęcamy Państwa do korzystania podczas zakupów internetowych z płatności online za pomocą opcji Płatności24 – to obecnie najbardziej rekomendowane i najbezpieczniejsze rozwiązanie.
  • Wprowadziliśmy alternatywną formę doręczenia zamówień - dostawa bez kontaktu . Nasi kierowcy poinformują telefonicznie o swojej obecności i w razie potrzeby zostawią zamówienie pod drzwiami i cały proces dostawy odbędzie się bez kontaktu.
  • Wyposażyliśmy naszych kierowców, magazynierów jak i pracowników socjalnych w rękawiczki, płyny dezynfekujące a w razie potrzeby, w maseczki ochronne.
  • Zapewniamy, że nasz zespół otrzymał szczegółowe zalecenia dotyczące wprowadzenia wzmożonych środków ostrożności w związku z aktualną sytuacją.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zarząd i pracownicy "Firma Handlowa Niemirka "

 

Do wyboru są następujące warianty dostawy :

 

1. Transport firmowy na terenie Warszawy  – koszt dostawy to 10 zł brutto. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 200 zł brutto. Ta forma dostawy, możliwa jest tylko i wyłącznie na terenie Miasta Stołecznego Warszawa.

Dostawy są realizowane od 24 do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia pod warunkiem, że zamówienie zostanie złożone do godziny 18 w dzień roboczy. W wyjątkowych sytuacjach, takich jak złe warunki atmosferyczne lub duża ilość zamówień, dostawa może ulec wydłużeniu do 72 godzin.

Dostawa transportem firmowym obejmuje cały asortyment naszej hurtowni.

 

2. Dostawa kurierem – dostawy firmą kurierską DPD , realizowane są na terenie Polski, w tym na terenie Województwa Mazowieckiego.  Dostawa ta jest bezpłatna, jeżeli wartość zamówienia przekroczy 200 zł brutto.

W przypadku złożenia zamówienia na kwotę niższą niż 200 zł brutto, koszt przesyłki jednorazowo wyniesie 20 zł brutto niezależnie od wagi przesyłki.

Czas dostawy do Klienta zajmuje do 72 godzin w dni robocze.

Dostawa kurierem nie obejmuje dostawy wody oraz napojów. W przypadku zamówienia tych produktów, należy wybrać przesyłkę paletową.

 

3. Przesyłka paletowa – dostawy firmą spedycyjną DPD  realizowane są na terenie Polski, w tym na terenie Województwa Mazowieckiego.  Dostawa ta jest bezpłatna, jeżeli wartość zamówienia przekroczy 1000 zł brutto.

Czas dostawy do Klienta zajmuje do 72 godzin w dni robocze.

Przesyłka paletowa obejmuje cały asortyment naszej hurtowni.

 

 

4. Odbiór osobisty - Ze względów wspólnego bezpieczeństwa, ograniczyliśmy do minimum ilość osób mogących w jednym czasie być obecni w naszej firmie, dlatego w związku z obecną sytuacją, odbiory osobiste w naszej hurtowni zostały wstrzymane do odwołania. Przepraszamy za niedogodność.