Informacje o dostawach

Szanowni Państwo,poniżej znajdują się informację dotyczące bezpieczeństwa, warunków i kosztów dostawy w naszej hurtowni.

W związku z wyjątkową sytuacją, z jaką wszyscy się mierzymy, przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące dostaw naszych produktów.

  • Zachęcamy Państwa do korzystania podczas zakupów internetowych z płatności online za pomocą opcji Płatności24 – to obecnie najbardziej rekomendowane i najbezpieczniejsze rozwiązanie.
  • Wprowadziliśmy alternatywną formę doręczenia zamówień - dostawa bez kontaktu . Nasi kierowcy poinformują telefonicznie o swojej obecności i w razie potrzeby zostawią zamówienie pod drzwiami i cały proces dostawy odbędzie się bez kontaktu.
  • Wyposażyliśmy naszych kierowców, magazynierów jak i pracowników socjalnych w rękawiczki, płyny dezynfekujące a w razie potrzeby, w maseczki ochronne.
  • Zapewniamy, że nasz zespół otrzymał szczegółowe zalecenia dotyczące wprowadzenia wzmożonych środków ostrożności w związku z aktualną sytuacją.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zarząd i pracownicy "Firma Handlowa Niemirka "

 

Do wyboru są następujące warianty dostawy :

 

1. Transport firmowy na terenie Warszawy i okolic  – koszt dostawy to 10 zł brutto. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 200 zł brutto. Ta forma dostawy, możliwa jest tylko i wyłącznie na terenie Miasta Stołecznego Warszawa oraz najbliższych okolic tj. gmin ościennych.

Dostawy są realizowane od 48 do 72 godzin od momentu złożenia zamówienia pod warunkiem, że zamówienie zostanie złożone do godziny 18 w dzień roboczy.

Dostawa transportem firmowym obejmuje cały asortyment naszej hurtowni.

 

2. Dostawa kurierem – dostawy firmą kurierską DPD , realizowane są na terenie Polski, w tym na terenie Województwa Mazowieckiego.  Dostawa ta jest bezpłatna, jeżeli wartość zamówienia przekroczy 200 zł brutto.

W przypadku złożenia zamówienia na kwotę niższą niż 200 zł brutto, koszt przesyłki jednorazowo wyniesie 20 zł brutto niezależnie od wagi przesyłki.

Czas dostawy do Klienta zajmuje do 72 godzin w dni robocze.

Dostawa kurierem nie obejmuje dostawy wody oraz napojów. W przypadku zamówienia tych produktów, należy wybrać przesyłkę paletową.

 

3. Przesyłka paletowa – dostawy firmą spedycyjną DPD  realizowane są na terenie Polski, w tym na terenie Województwa Mazowieckiego.  Dostawa ta jest bezpłatna, jeżeli wartość zamówienia przekroczy 1000 zł brutto.

Czas dostawy do Klienta zajmuje do 72 godzin w dni robocze.

Przesyłka paletowa obejmuje cały asortyment naszej hurtowni.

 

 

4. Odbiór osobisty - Ze względów wspólnego bezpieczeństwa, ograniczyliśmy do minimum ilość osób mogących w jednym czasie być obecni w naszej firmie, dlatego w związku z obecną sytuacją, odbiory osobiste w naszej hurtowni zostały wstrzymane do odwołania. Przepraszamy za niedogodność.