Darmowa dostawa

Poniżej znajdują się informację dotyczące warunków i kosztów dostawy w naszej hurtowni.

 

Do wyboru są następujące warianty dostawy :

 

1. Transport firmowy na terenie Warszawy  – koszt dostawy to 20 zł brutto. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 200 zł brutto. Ta forma dostawy, możliwa jest tylko i wyłącznie na terenie Miasta Stołecznego Warszawa.

 Dostawy są realizowane w następny dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach, takich jak złe warunki atmosferyczne lub brak towaru na stanie,dostawa może ulec wydłużeniu do 48 godzin - Klient zostanie zawsze o tym poinformowany mailowo lub telefonicznie do 3 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Dostawa transportem firmowym obejmuje cały asortyment naszej hurtowni.

 

2. Dostawa kurierem – dostawy firmą kurierską DPD , realizowane są na terenie Polski, w tym na terenie Województwa Mazowieckiego.  Dostawa ta jest bezpłatna, jeżeli wartość zamówienia przekroczy 300 zł brutto.

W przypadku złożenia zamówienia na kwotę niższą niż 200 zł brutto, koszt przesyłki wyniesie 20 zł brutto za jedną paczkę, której masa nie przekracza 30 kilogramów,a gdy ta wartośc zostanie przekroczona, zostanie nalizona kolejna opłata za paczkę w wysokości 15 zł brutto.

Czas dostawy do Klienta zajmuje od 48 do 72 godzin w dni robocze.

Dostawa kurierem nie obejmuje dostawy wody oraz napojów. W przypadku zamówienia tych produktów, należy wybrać przesyłkę paletową.

 

3. Przesyłka paletowa – dostawy firmą spedycyjną DPD  realizowane są na terenie Polski, w tym na terenie Województwa Mazowieckiego.  Dostawa ta jest bezpłatna, jeżeli wartość zamówienia przekroczy 1000 zł brutto.

Czas dostawy do Klienta zajmuje od 48 do 72 godzin w dni robocze.

Przesyłka paletowa obejmuje cały asortyment naszej hurtowni.

 

 

4. Odbiór osobisty - zapraszamy do odbioru osobistego towaru do naszej hurtowni. Znajdujemy się w Warszawie, przy ulicy Krakowiaków 76. Pracujemy w godzinach 6.00 -14.00  od poniedziałku do piątku. Więcej szczegółów dotyczących naszej lokalizacji, znajduje się w zakładce Kontakt.