Informacje o dostawach

Szanowni Państwo, poniżej znajdują się informację dotyczące bezpieczeństwa, warunków i kosztów dostawy w naszej hurtowni.

MINIMALNA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA TO 300 ZŁ BRUTTO

Do wyboru są następujące warianty dostawy :

 

1. Transport firmowy na terenie Warszawy i okolic  –  Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 300 zł brutto. Ta forma dostawy, możliwa jest tylko i wyłącznie na terenie Miasta Stołecznego Warszawa oraz GMIN sąsiadujących.

Czas dostawy:

- na terenie Warszawy od 1 do 3 dni roboczych od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia

- na terenie okolic Warszawy tj. gminy Jabłonna, Józefów, Piaseczno, Konstancin - Jeziorna, Pruszków, Piastów, Michałowice, Raszyn, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Ząbki, najpóźniej w 3 dni robocze od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia 

Istnieje możliwość dostawy transportem firmowym na terenie pozostałych gmin i powiatów w Województwie Mazowieckim po uprzednim kontakcie mailowym w celu ustalenia szczegółów dostawy.

 

2. Przesyłka paletowa – koszt dostawy to 250 zł brutto. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 1500 zł brutto. Ta forma dostawy, możliwa jest dla dostawy na terenie całej Polski.

Czas dostawy - od 2 do 4 dni roboczych od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia

 

 

3. Odbiór osobisty - istnieje możliwość odbioru osobistego po uprzednim kontakcie mailowym i ustaleniu wszystkich szczegółów. Nasz magazyn znajduje się na terenie parku logistycznego i przyjazd do nas bez wcześniejszego kontaktu nie jest możliwy i tym samym nie ma możliwości stacjonarnych zakupów i odbioru towaru od ręki. 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Niemirka.com


Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie