Informacje o dostawach

Szanowni Państwo, poniżej znajdują się informację dotyczące bezpieczeństwa, warunków i kosztów dostawy w naszej hurtowni.

Do wyboru są następujące warianty dostawy :

 

1. Transport firmowy na terenie Warszawy i okolic  –  Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 300 zł brutto. Ta forma dostawy, możliwa jest tylko i wyłącznie na terenie Miasta Stołecznego Warszawa oraz GMIN sąsiadujących.

Czas dostawy:

- na terenie Warszawy najpóźniej w 3 dni robocze od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia

- na terenie okolic Warszawy tj. gminy Legionowo, Jabłonna, Jóżefów Piaseczno, Konstancin - Jeziorna, Pruszków, Piastów, Michałowice, Raszyn, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Ząbki, najpóźniej w 3 dni robocze od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia 

Istnieje możliwość dostawy transportem firmowym na terenie pozostałych powiatów w Województwie Mazowieckim po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym w celu ustalenia szczegółów dostawy

Dostawa transportem firmowym obejmuje cały asortyment naszej hurtowni.

 

2. Dostawa kurierem DPD  CHWILOWO NIEDOSTĘPNA – koszt dostawy to 25 zł brutto. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 300 zł brutto. Ta forma dostawy, możliwa jest dla dostawy na terenie całej Polski.

Czas dostawy - najpóźniej w 3 dni robocze od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia

Dostawa kurierem nie obejmuje dostawy wody. W przypadku zamówienia tylko wody oraz wody i innych artykułów, należy wybrać przesyłkę paletową.


 

3. Przesyłka paletowa – koszt dostawy to 250 zł brutto. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 1500 zł brutto. Ta forma dostawy, możliwa jest dla dostawy na terenie całej Polski.

Czas dostawy - najpóźniej w 4 dni robocze od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia

Przesyłka paletowa obejmuje cały asortyment naszej hurtowni.

 

 

4. Odbiór osobisty - Ze względów wspólnego bezpieczeństwa, ograniczyliśmy do minimum ilość osób mogących w jednym czasie być obecni w naszej firmie, dlatego w związku z obecną sytuacją, odbiory osobiste w naszej hurtowni zostały wstrzymane do odwołania. Przepraszamy za niedogodność.

  • Zachęcamy Państwa do korzystania podczas zakupów internetowych z płatności online za pomocą opcji Płatności24 – to obecnie najbardziej rekomendowane i najbezpieczniejsze rozwiązanie.
  • Wprowadziliśmy alternatywną formę doręczenia zamówień - dostawa bez kontaktu . Nasi kierowcy poinformują telefonicznie o swojej obecności i w razie potrzeby zostawią zamówienie pod drzwiami i cały proces dostawy odbędzie się bez kontaktu.
  • Wyposażyliśmy naszych kierowców, magazynierów jak i pracowników socjalnych w rękawiczki, płyny dezynfekujące oraz w maseczki ochronne.
  • Zapewniamy, że nasz zespół otrzymał szczegółowe zalecenia dotyczące wprowadzenia wzmożonych środków ostrożności w związku z aktualną sytuacją.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zarząd i pracownicy "Firma Handlowa Niemirka "


Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie