O nas

Kim jesteśmy ?

Od ponad 20 lat zgłębiamy tradycje dobrego smaku. Zmieniamy się, choć jednocześnie pozostajemy wierni zasadom rodzinnej firmy. Dla nas tradycja to zarówno bogactwo doświadczeń jak i zobowiązanie wobec naszych partnerów i klientów. W hurtowni Niemirka łączymy przyjazne podejście do klienta z ofertą szerokiego asortymentu ciasteczek i słodyczy. Ponadto w ofercie posiadamy kawy, herbaty, napoje oraz wszelkie artykuły biurowe, przemysłowe i chemiczne, które na codzień sprawdzają się w prowadzeniu biznesu.  Solidne zaopatrzenie Państwa firmy to nasza pasja, którą dzielimy się od lat. Kto choć raz pozwoli zaprosić się do naszego świata pozostaje z nami na długo.

 

Co nas wyróżnia ?

Nasza hurtownia to nie tylko ponad 500 m2 powierzchni magazynowej i flota pojazdów dostawczych. To również zgrany zespół ludzi cenionych za fachowość i otwarcie wobec propozycji klientów. W dzisiejszych czasach, indywidualny kontakt to luksus. Słuchamy naszych Klientów i jesteśmy w stanie zrobić dla nich dosłownie wszystko. Naszym atutem są również oferowane przez nas produkty dobrane według kryteriów jakości i różnorodności. Wśród nich znajdą Państwo zarówno tradycyjne wypieki i produkty regionalne jak i oryginalne, rzadko spotykane w Polsce smakołyki.

 

Dla kogo pracujemy ?

Zaopatrujemy klientów o różnorodnych potrzebach dobierając ofertę spełniającą ich oczekiwania. Jeżeli prowadzą Państwo placówki handlu detalicznego, cukiernie czy piekarnie my wzbogacimy ofertę Państwa firm.

Obsługujemy placówki typu HoReCa, z  naszych usług korzystają  firmy szkoleniowo-konferencyjne ,cateringowe, hotele, biura oraz placówki gastronomiczne. Zaopatrujemy także instytucje edukacyjne oraz placówki administracji publicznej.

Doświadczenie które zyskaliśmy przez wiele lat pozwoliło nam na kompleksową obsługę zamówień publicznych w zakresie dystrybucji artykułów spożywczych. Realizujemy najbardziej nietypowe zamówienia, dlatego zachęcamy do składania zaproszeń do udziału w przetargach.

 

Od zawsze kierujemy się ideą,  że zadowolony Klient wraca. Oprócz konkurencyjnych cen, gwarantujemy wyjątkową i profesjonalną obsługę - sprwdź sam, to nic nie kosztuje, a na współpracy z nami można tylko zyskać !


Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie