OFERTA DLA SZKÓŁ, UCZELNI I PRZEDSZKOLI

Odpowiednie wyposażenie każdej stołówki!

Prowadząc placówkę dydaktyczną, warto jest posiadać stołówkę, w której nasi uczniowie mogliby spożywać ciepłe posiłki w trakcie długich przerw. Dzięki temu każdy jest w stanie nabrać potrzebnej energii, która pozwoli na znacznie większe skupienie, do końca trudnych dni nauki. Miejsce takie, przede wszystkim musi być odpowiedni wyposażone w najbardziej potrzebne produkty, dlatego w takim przypadku warto zainteresować się sprzedażą hurtową, która zapewni nam wszystko, co wymagane jest do prowadzenia skutecznie działającej gastronomii. Wśród naszej oferty odnajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze artykuły, zaczynając od nabiału, kończąc na przeróżnych przyprawach. Wybór jest naprawdę ogromny, wystarczy jedynie krótka wizyta u nas, aby odnaleźć to, co wymagane. Posiadamy także ogromną ofertę łakoci, które mogą okazać się doskonałym uzupełnieniem asortymentem automatów żywnościowych. Można je również podawać jako deser, ponieważ nic nie ucieszy młodego człowieka tak bardzo jak słodycze. Zapewnij swoim uczniom miłą oraz słodką niespodziankę podczas przerw obiadowych. Stawiając na Niemirkę, stawiasz przede wszystkim na jakość oraz ogromną satysfakcję z wykonanych zakupów. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie wszystkich klientów, a nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam dokładnie zrozumieć potrzeby wszystkich naszych konsumentów. Postaw na najlepszą hurtownię, nie pożałujesz swojego wyboru!

Bezpieczna oraz pewna dostawa!

Oferujemy dostęp do wyjątkowo przystępnych cen, których nie zaznasz u konkurencji. Jesteśmy pewni wszystkich produktów, które możesz odnaleźć w naszym bogatym asortymencie. Stawiamy przede wszystkim na sprawdzonych producentów, którzy przez wiele lat zdążyli już zbudować ogromne zaufanie wśród wszystkich klientów. Gwarantujemy także bezpieczną oraz sprawną dostawę, która jest niemalże wskazana w obecnej dobie pandemii. Wybierając nas, możesz mieć pewność, że wybierasz profesjonalną hurtownię z wieloletnim doświadczenie, która nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Zadbaj o odpowiednie wyposażenie swojej placówki dydaktycznej!

Bogate wyposażenie to podstawa!

Prowadząc stołówkę, nie możemy sobie pozwolić na braki najpotrzebniejszych produktów. Sytuacje, w których brakuje nam poszczególnych składników, gdy są one konieczne, na stałe muszą odejść w niepamięć Warto zakupić większy zapas, który starczy na jak najdłuższy czas. Stawiając na hurtową sprzedaż, ograniczasz konieczność pojedynczych wizyt w sklepach!

Zapraszamy do współpracy przedszkola, żłobki, szkoły podstawowe, licea, uczelnie wyższe oraz pozostałe jednostki szkoleniowe zarówno publiczne jak i prywatne.

Powyższe Instytucje mogą dokonywać zamówień z odroczonym terminem płatności już od pierwszego zamówienia bez konieczności wcześniejszego kontaktu z nami.

Preferowany termin płatności to 14/21/30 dni w zależności od potrzeby Zamawiającego.

W razie chęci skorzystania z tej metody, należy podczas finalizacji zamówienia wybrać metodę płatności "Przelew tradycyjny

Pozostałe, opcjonalne metody płatności to :

- Płatność przelewem tradycyjnym z terminem odroczonym bez konieczności podpisywania umowy ani innych dokumentów. W razie chęci skorzystania z tej metody, należy podczas finalizacji zamówienia wybrać metodę płatności "Przelew tradycyjny"

- Płatność gotówką przy odbiorze – wybierając tą opcje, płatność za dostawę odbywa się podczas dostarczenia towaru gotówką lub w przypadku dostawy kurierem DPD również kartą

- Płatność przez serwis Przelewy24 – płatność błyskawiczna dostępna dla osób indywidualnych oraz firm

Czas dostawy:

- na terenie Warszawy najpóźniej w 2 dni robocze od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia

- na terenie okolic Warszawy tj. powiaty Piaseczyński, Pruszkowski, Warszawki Zachodni, Legionowski , Wołomiński, Miński oraz Otwocki, najpóźniej w 2 dni robocze od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia 

Istnieje możliwość dostawy transportem firmowym na terenie pozostałych powiatów w Województwie Mazowieckim po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym w celu ustalenia szczegółów dostawy

Dostawa transportem firmowym obejmuje cały asortyment naszej hurtowni.

 

2. Dostawa kurierem DPD – koszt dostawy to 15 zł brutto. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 300 zł brutto. Ta forma dostawy, możliwa jest dla dostawy na terenie całej Polski.

Czas dostawy - najpóźniej w 3 dni robocze od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia

Dostawa kurierem nie obejmuje dostawy wody. W przypadku zamówienia tylko wody oraz wody i innych artykułów, należy wybrać przesyłkę paletową.

 

 

3. Przesyłka paletowa – koszt dostawy to 150 zł brutto. Dostawa jest bezpłatna w przypadku zamówień o wartości powyżej 900 zł brutto. Ta forma dostawy, możliwa jest dla dostawy na terenie całej Polski.

Czas dostawy - najpóźniej w 3 dni robocze od poniedziałku do piątku od momentu złożenia zamówienia

Przesyłka paletowa obejmuje cały asortyment naszej hurtowni.

W przypadku stałej współpracy oferujemy naszym Klientom :

- płatność odroczoną

- bezpłatne dostawy bez minimum logistycznego i kosztów dostawy

- atrakcyjny system rabatowy

- gratisy do otrzymywanych zamówień

- faktury zbiorcze

- brak zbędnych formalności, podpisywania umów handlowych, deklaracji ilości zamówień lub zamawianych produktów itp.

W przypadku jakichkolwiek innych pytań, zapraszamy do kontaktu z nami :

Mailowego biuro@niemirka.com

Telefonicznego : 503 776 830

 

Zapraszamy do współpracy.


Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie