Sprzedaż paletowa

Sprzedaż paletowa. Korzystna opcja dla masowego odbiorcy

W ofercie naszej hurtowni ciekawą opcją jest sprzedaż paletowa wody. Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą, która jest kierowana przede wszystkim do odbiorców masowych.

https://niemirka.com/sprzedaz-paletowa-wody/staropolanka

Korzyści

Sprzedaż paletowa napojów oznacza mniejsze koszty związane z magazynowaniem towarów, obsługą wysyłki itd.  Butelki z wodą są przechowywane i sprzedawane w zbiorczych opakowaniach (paletach), co znacznie ogranicza zakres czynności związanych z obsługą sprzedaży, a w konsekwencji ogranicza czas i ponoszone koszty. Dlatego też wodę objętą tą formą sprzedaży możemy oferować w bardzo korzystnych cenach.

Zwracamy także uwagę na fakt, że ceny produktów oferowanych w sprzedaży paletowej podane na naszej stronie internetowej obejmują zarówno koszt towaru (wody), jak też koszt transportu i rozładunku na poziom „0”.

Zakres produktów w sprzedaży paletowej

Dla takich produktów jak woda paleta jest bardzo wygodną formą przechowywania i transportu, dlatego sprzedaż paletowa obejmuje bardzo szeroki zakres tego segmentu naszej oferty. W formie palet dostępne są zarówno butelki o pojemności 0,5 litra (na jednej palecie mieści się zwykle 1296 lub 1512 butelek), o pojemności 1,5 litra (jedna paleta to 504 lub 552 butelki) lub 5 litrów (108 lub 162 butelki na jednej palecie). 

Sprzedaż paletowa obejmuje produkty różnych polskich producentów. Dotyczy zarówno wód gazowanych, jak też i niegazowanych.

Zasięg sprzedaży paletowej

Siedzibą hurtowni Niemirka jest Warszawa. Tutaj także znajdują się nasze obiekty magazynowe, w których przechowujemy zapasy oferowanych towarów. Ze względu na charakter sprzedaży paletowej i kwestie związane z transportem palet tę formę współpracy oferujemy odbiorcom na terenie stolicy oraz powiatów sąsiadujących. Wszystkich zainteresowanych odbiorców zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Współpraca

Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i nawiążemy biznesową współpracę, która - na co zawsze liczymy - będzie realizowana z zadowoleniem dla obydwu stron. Serdecznie zapraszamy!

Pełną ofertę produktów w sprzedaży paletowej znajdziesz tutaj https://niemirka.com/76-sprzedaz-paletowa-wody


Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie