Kawa, herbata i syropy

Kawa, herbata i syropy

Jesteś w trakcie obmyślania menu na konferencję, spotkanie biznesowe czy inny event? W takim razie z pewnością masz na swojej liście absolutny must have – kawę i herbatę. To podstawa każdego przedsięwzięcia. W końcu przy czym pękają pierwsze lody i nawiązują się ciekawe rozmowy, jeśli nie przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty? A może chcesz zamówić zapas tych produktów do swojego hotelu, cukierni, restauracji czy punktu szkoleniowego? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

Kawa czy herbata?

Kawa czy herbata? – to jedno z najczęściej zadawanych pytań. Te dwa gorące napoje towarzyszą nam przy posiłkach, słodkich deserach. Rozkoszujemy się ich smakiem także osobno. Na dobrze zorganizowanej konferencji nie powinno zabraknąć ani kawy, ani herbaty. Nie powinno zabraknąć także dużego wyboru. W ten sposób damy do zrozumienia zaproszonym gościom, że troszczymy się o ich preferencje smakowe, a to z pewnością zostanie przez nich zauważone i docenione.

Sklep internetowy z kawą i herbatą

W naszym sklepie internetowym spotkasz się z szerokim repertuarem kaw i herbat. Mamy dla Ciebie kawę rozpuszczalną, a także ziarnistą, która pod wpływem ekspresu lub młynka przeistacza się w prawdziwie aromatyczny napój. Wśród marek króluje włoska Lavazza, popularny Jacobs, Nescafé czy Tchibo.
Dodająca energii zielona? Wpływająca na zmysły owocowa? Intensywna w smaku czarna? A Ty jaką herbatę dziś pijesz? Niezależnie, na którą masz ochotę, znajdziesz ją w hurtowni Niemirka. Polecamy także herbatę marki premium – Balador. To szereg urzekających kompozycji, obok których smaku nie można przejść obojętnie.

Kawa i herbata – hurtownia z najlepszymi i najpopularniejszymi rodzajami

Hurtownia kawy i herbaty Niemirka to pewność różnorodności i najlepszego smaku. W swoim asortymencie posiadamy wiele odmian herbat i kaw od najpopularniejszych producentów. Dzięki temu możemy zaopatrywać Klientów hurtowych, placówki handlu detalicznego, cukiernie, piekarnie, restauracje i ośrodki konferencyjno-szkoleniowe.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie