Herbaty Balador

Filtry

Włączone filtry:

  Herbaty Balador

  Poznaj smak herbat z najwyższej półki. W hurtowni artykułów spożywczych Niemirka spotkasz się z ofertą wyjątkowych herbat marki Balador. To młoda firma, która prężnie rozwija się na rynku. Nic w tym dziwnego, skoro ma w zanadrzu tak wyjątkowe produkty. Wejdź w świat herbacianych naparów premium Quality i ciesz się dobrze podjętą decyzją już dziś!

  Herbata w kopertach – funkcjonalne rozwiązanie

  Zakup herbaty w kopertach jest niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Dlaczego? Po pierwsze gwarantuje różnorodność. Można je kupować w zestawach, w których są umieszczone różne smaki. Tym samym będziemy mogli się przekonać, który najbardziej nam odpowiada. Po drugie jest to jedno z najbardziej higienicznych rozwiązań. Ma to szczególne znaczenie w punktach gastronomicznych takich jak restauracje czy kawiarnie. Klient będzie mógł wyjąć torebkę z saszetki samodzielnie bez ingerencji innych osób. Po trzecie herbaty w kopertach są bardzo eleganckie. Zwłaszcza te z Baladora. Zdobi je wyważona i przykuwająca wzrok szata graficzna.

  Niepowtarzalny aromat herbaty Balador

  Za niepowtarzalnym smakiem herbat kopertowanych Balador kryje się unikalna kompozycja suszu. Dzięki niemu, czy to herbaty owocowe, zielone, białe czy klasyczne czarne po zalaniu wodą dają wyjątkowy aromat, który rozpieszcza kubki smakowe i kusi zapachem. Jeśli chcesz, by w Twojej firmie, restauracji, kawiarni czy hotelu unosił się ten sam oryginalny aromat, skorzystaj z atrakcyjnej oferty, którą mamy dla Ciebie w Niemirka.pl. Wielość smaków i zawsze najwyższa jakość – tym charakteryzuje się nasz asortyment.

  Spróbuj herbaty w kopertach niezwykłej jakości

  Niemirka to hurtownia artykułów spożywczych, która posiada długi staż w dostarczaniu produktów do różnego rodzaju punktów sprzedaży detalicznej, restauracji, ośrodków szkoleniowych, administracyjnych, biur czy kawiarń. Zapewniamy szybką dostawę zawsze świeżych i pełnowartościowych artykułów. Zapraszamy do kontaktu i dokonywania transakcji za pomocą naszej strony internetowej.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie