Kawa ziarnista

Kawa ziarnista

Zaczynasz dzień od kubka intensywnej kawy? A może uwielbiasz raczyć się aromatem pełnej filiżanki po południu? Każda pora jest dobra, by wychylić łyk Lavazzy – kawy, której smak obezwładnia i dodaje energii. Lavazza nie jedno ma imię i nie jeden smak. Różni się nutami i posmakami, by prezentować możliwie jak najbardziej zróżnicowany repertuar. W hurtowni artykułów spożywczych Niemirka spotkasz się z bogactwem kawowych ziaren, które dadzą Ci możliwość kosztowania jednego z najbardziej cenionych na świecie napojów.

Lavazza Qualita Oro – zwieńczona kwiatowymi nutami

Lavazza Qualita Oro to chyba jedna z najchętniej kupowanych kaw do biur i miejsc użytku publicznego, jak i nabywanych przez indywidualnych miłośników dobrego smaku. To włoska marka, która wprowadza włoski standard. Ziarna kawy są pozyskiwane z ziem Ameryki i Afryki. Jej wyróżnikiem jest intensywny aromat i lekka kwiatowa nuta w wykończeniu. Proces palenia, któremu zostały poddane ziarna, sprawił, że wydobyła się z nich pełnia smaku. Kawa idealna jako dodatek do lunchu i kolacji.

Lavazza Crema

Kolejnym obliczem włoskiej Lavazzy jest Lavazza Crema e Aroma. To mieszanka 50% Arabica oraz 50% Robusta. Jeśli lubisz mocny smak, zwieńczony warstwą długo utrzymującej się pianki, to ten wariant jest zdecydowanie dla Ciebie. Pełny potencjał smaku kawy Crema uwalniają ekspresy ciśnieniowe. Dlatego tak często sięgają po nią właściciele kawiarń, restauracji, ale także hoteli. Crema to mocny, długowyczuwalny smak.

Wybierz swój smak Lavazzy

Oczywiście w swoim repertuarze mamy także Lavazza Qualita Rossa – to połączenie 40% Arabica i 60% Robusta. Takie proporcje gwarantują słodki i łagodny smak. Ziarna kawy dojrzewają na plantacjach w Ameryce i Brazylii.

Zapraszamy także do zapoznania się z resztą naszego „kawowego” asortymentu. Dzięki hurtowni Niemirka zyskasz możliwość zakupu kawy ziarnistej w atrakcyjnej cenie i hurtowej ilości. Wysoki standard produktów i pełna profesjonalizmu obsługa – tym zapisujemy się w pamięci swoich klientów.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie