Syropy

Syropy

Słodycz maliny nabierającej smaku w letnim słońcu? A może intensywna i rozgrzewająca siła imbiru? Na który smak dziś stawiasz? Na tej podstronie znajdziesz syropy, które staną się nieocenionym dodatkiem napojów, ale także deserów. Syropy gwarantują pełnowartościowy smak. Z uwagi na ich pojemność i konsystencję są bardzo wydajne. Dlatego świetnie sprawdzą się w miejscach działających na zasadzie HoReCa, czyli obszarach związanych z szeroko pojętą gastronomią. Zapraszamy do zakupów!

Sok imbirowy i malinowy – najlepszy do drinków i koktajli

Syropy znajdują wiele zastosowań. W barach i pubach są chętnie używane do urozmaicenia smaku alkoholi. Piwo z imbirowym lub malinowym sokiem jest doskonałym kompanem podczas spotkań ze znajomymi. Z ich pomocą można wyczarować pyszne drinki, ale także koktajle. Syropy świetnie współgrają z orzeźwiającym smakiem lodów, ciast i wszelkiego rodzaju deserów.

Sok malinowy w dużych butelkach

Zakup syropu malinowego bądź imbirowego w dużych butelkach to bardzo ekonomiczne posunięcie. Dlaczego? Sam syrop, z uwagi na swoją gęstość, jest niezwykle wydajny. Duże opakowanie to także oszczędność czasu zwłaszcza w punktach gastronomicznych. Nie trzeba będzie co chwilę przynosić nowej butelki z zaplecza. Ponadto butelki zostały wyposażone w wygodną pompkę, dzięki której możemy w komfortowy i higieniczny sposób aplikować syrop do szklanki, kufla czy deseru. Prezentowane syropy są produktem firmy Herbapol – znanej i cenionej marki, która budzi zaufanie.

Duże butle sprawdzą się także na imprezach masowych. Powinny być wyposażeniem każdego barmańskiego zaplecza.

Sok malinowy i imbirowy w sprzedaży hurtowej

Niemirka to hurtownia, która zaopatruje punkty typu HoReCa, a więc związane z szeroko pojętą branżą gastronomiczną, w artykuły spożywcze i przemysłowe. Nasz asortyment cechuje się wysoką jakością. Tak samo jest w przypadku prezentowanych syropów. Doskonałe dla restauracji, kawiarń, hoteli, barów, a także sklepów. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia!

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie