Mleko i nabiał

Mleko i nabiał

Produkty mleczne stanowią bardzo dużą część ludzkiego jadłospisu. Nasze lodówki są zapełnione kefirami, jogurtami, maślankami i kartonami mleka. Dzięki nim możemy liczyć na pełnowartościową przekąskę, a także na smaczny dodatek. Wielu z nas uwielbia, gdy czarna kawa zostaje złagodzona smakiem mleka. Dlatego nie może go zabraknąć we wszelkiego rodzaju obiektach szkoleniowo-edukacyjnych, kawiarniach, punktach gastronomicznych czy punktach sprzedaży detalicznej. Dzięki hurtowni Niemirka zaopatrzysz się w niezbędną ilość wysokojakościowego mleka.

Mleko UHT

W naszej ofercie znajdziesz mleko UHT. Jak się rozwija ten skrót i co oznacza? „UHT” pochodzi od angielskiego Ultra High Temperature, co oznacza, że mleko zostaje poddawane procesowi pasteryzacji w temperaturze 135-150˚C, by później zostać schłodzone do temperatury 20˚C. Taki zabieg pozwala na dłuższe utrzymanie mleka w świeżości, przeciwdziała zakwaszaniu, a przy tym zachowuje cenne składniki odżywcze.
Kupując u nas mleko UHT, możesz mieć pewność, że będzie ono mogło przez długi czas poszczycić się przydatnością do spożycia.

Napoje roślinne

Coraz częstszą alternatywą dla zwykłego mleka stają się napoje roślinne. Ich walory smakowe i wartości odżywcze odkrywają nie tylko weganie, ale także Ci, którzy nadal mają w swojej diecie produkty odzwierzęce. W naszym asortymencie spotkasz się z wyborem mleka kokosowego, ryżowego czy sojowego od czołowych producentów – Alpro. Warto zaopatrzyć się w tego rodzaju napój, by wzbogacić swój żywieniowy repertuar.

Śmietanka do kawy – hurtownia Niemirka

A Ty, w jaki sposób bielisz kawę? Jesteś amatorem picia czarnego napoju z dodatkiem śmietanki? To doskonała i smaczna odmiana. Wystarczy wlać ją do filiżanki, by już po pierwszym łyku przekonać się o wyjątkowych właściwościach smakowych, jakie zostały wprowadzone do kawy. Śmietanki w wygodnych opakowaniach nie powinno zabraknąć na żadnych stołach bankietowych, konferencyjnych czy szwedzkich bufetach.
W hurtowni Niemirka spotkasz się z wyjątkową ofertą śmietanki do kawy.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie