Mleko krowie

Filtry

Mleko krowie

Mleko w kartonie

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania konferencji? Chcesz, by spotkanie biznesowe, którego jesteś inicjatorem, przebiegło pomyślnie? Pracujesz w punkcie sprzedaży detalicznej i właśnie kompletujesz swój asortyment? Choć to kilka różnych sytuacji, to łączy je jedno – konieczność zgromadzenia wysokowartościowego menu. A takie nie może obejść się bez mleka. W końcu to dzięki niemu kawa zyskuje łagodny smak i subtelny aromat. W hurtowni artykułów spożywczych Niemirka spotkasz się z szerokim wyborem mleka w kartonie.

Mleko w kartonie – pełny smak

Mleko to obecnie jeden z podstawowych składników w ludzkiej diecie. Sięgamy po nie nie tylko, gdy mamy ochotę na szklankę zimnego bądź też ciepłego mleka, ale także podczas przygotowywania rozmaitych potraw i wypieków. Przyjmujemy je także w formie przetworzonej. Mowa tu oczywiście o jogurtach, kefirach czy serach. W hurtowni artykułów spożywczych Niemirka spotkasz się z szerokim repertuarem producentów mleka. Wybierz ten produkt, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Mleko łaciate w dobrej cenie

Mleko Łaciate to efekt pracy spółdzielni mleczarskiej Mlekpol, znajdującej się w Grajewie, a także w innych zakładach produkcyjnych mieszczących się w jedenastu miejscowościach. Łaciate to marka, która ze względu na swoją jakość zyskała zaufanie Klientów. Znajdziesz je w różnych odsłonach w naszym sklepie internetowym. Posiadamy mleko z różną zawartością tłuszczu – 2% czy 3,2%. Możesz u nas kupić także śmietankę do kawy oraz mleko zagęszczone, które daje wyjątkowy smak. Posiadamy także produkty, które są pozbawione laktozy.

Mleko łaciate – sprzedaż hurtowa

Hurtownia Niemirka zajmuje się sprzedażą hurtową mleka do różnorodnych placówek. Z naszej oferty korzystają hotele, restauracje, kawiarnie, ośrodki szkoleniowo-edukacyjne, a także miejsca handlu detalicznego. Zapewniamy szybką i łatwą transakcję oraz produkty wysokiej jakości. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów? Zapraszamy do kontaktu i zakupów drogą internetową.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie