Rękawice

Rękawice

Nawet 100 sztuk rękawic foliowych w jednym opakowaniu pozwala, by zamówione egzemplarze na długo służyły w wybranym lokalu gastronomicznym bez konieczności składania dodatkowego zamówienia. Dostępne w ofercie rękawiczki spożywcze przeznaczone są do kontaktu z żywnością, zabezpieczając dłonie przed zabrudzeniami. Ich uniwersalny rozmiar dopasowuje się do dłoni kobiet i mężczyzn, a brak ściągacza na nadgarstku pozwala na swobodny dostęp powietrza do powierzchni skóry.

Rękawiczki spożywcze w uniwersalnych rozmiarach

Przezroczyste rękawice foliowe HDPE dedykowane są osobom, które w swojej pracy mają kontakt z żywnością. Brak włókien w konstrukcji rękawic zapobiega przedostawaniu się do jedzenia niechcianych nieczystości, a ich cienka struktura jest niemal niewyczuwalna na powierzchni dłoni. Foliowe rękawice z naszej oferty cechują się szerokim wycięciem nadgarstka, przez co ich wkładanie jest proste nawet w przypadku wilgotnych dłoni. Brak ściągaczy zapewnia właściwą wymianę powietrza między skórą i otoczeniem, przez co nawet podczas intensywnej pracy dłonie się nie pocą. 

W ofercie posiadamy wydajne opakowania rękawic spożywczych. Jedno zamówienie to aż 100 sztuk produktów, łatwych w przechowywaniu i wykorzystywaniu. Dotychczasowi nabywcy doceniają zwłaszcza uniwersalny rozmiar naszych rękawic, dopasowany zarówno do drobnych dłoni kobiecych, jak i większych rąk mężczyzn. Dzięki temu nawet najbardziej intensywna praca może być wykonywana efektywnie, a rękawice nie muszą być trzymane oddzielnie dla każdego rozmiaru dłoni. O wygodne przechowywanie zamówionych produktów dba specjalny otwór na zgrzewie, do której przyczepione zostały rękawice.

Wydajne opakowania rękawic foliowych do pracy z żywnością 

Jako dystrybuująca rękawice foliowe hurtownia szczególnie polecamy je osobom pracującym w jednostkach produkujących i przetwarzających żywność. Możliwość ich szybkiego założenia, a także zdjęcia z dłoni doceniana jest zwłaszcza tam, gdzie każdy produkt powinien być dotykany czystą strukturą. Rekomendujemy wykorzystywanie rękawic w cukierniach, piekarniach, czy lokalach gastronomicznych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać z nich także poza wymienionymi jednostkami. Foliowa powłoka rękawic idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie zabezpieczenie skóry przed zanieczyszczeniami. 

Dzięki jednolitej powłoce rękawice foliowe HDPE nie przywierają do dotykanych przedmiotów, pozwalając na efektywną pracę. Cienka struktura produktu daje użytkownikowi pełną kontrolę nad chwytem, przez co z łatwością w rękawicach z folii przenosić można delikatne ciasteczka i inne wypieki. Mimo swojej grubości produkty odporne są na rozerwania, solidnie osłaniając dłonie przed przedostaniem się do skóry niepożądanych zanieczyszczeń. Sto sztuk produktu w opakowaniu to gwarancja wydajnej pracy nawet w intensywnie pracującym lokalu gastronomicznym. 

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie