Serwetki

Filtry

Włączone filtry:

  Serwetki

  Higiena w lokalu gastronomicznym to podstawa zadowolenia konsumentów. Podawanie posiłków, komfort ich spożywania oraz utrzymanie czystości umożliwiają popularne serwetki gastronomiczne, które powinny znajdować się na każdym stole w restauracji i barze czy nawet na ladzie foodtrucka. Dzięki nim klienci mogą swobodnie korzystać z usług kateringowych, nie bojąc się o zabrudzenie swojej odzieży, a obsługa w łatwy sposób usunie wszelkie świeże plamy z powierzchni krzeseł czy stolików w lokalu. Warto zatem zadbać, aby ten pozornie nieistotny element wyposażenia był obecny w każdym miejscu, gdzie serwowane jest jedzenie.

  Serwetki gastronomiczne

  Nasze serwetki gastronomiczne to tradycyjny produkt wykonany z wysokiej jakości papieru, który doskonale wchłania wszelkie zabrudzenia, takie jak płyny czy tłuszcz. Jest niezbędny podczas serwowania przede wszystkim tych posiłków, które je się rękoma. Chroni bowiem nie tylko samo jedzenie, któremu zapewnia higieniczność, ale także palce osoby podającej dania oraz klienta, który wbrew pozorom zwraca dużą uwagę na ich obecność. Serwetki gastronomiczne powinny być także wydawane do samodzielnej dyspozycji wszystkich konsumentów, którzy mogą zapragnąć z nich skorzystać. Ich brak może bowiem zniechęcić gości do ponownego odwiedzania danego lokalu.

  Serwetki hurtownia

  Serwetki gastronomiczne kupowane hurtowo są najlepszym rozwiązaniem zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych, które samodzielnie organizują duże przyjęcia, na przykład z okazji chrztu, komunii czy wesela. Zakup większej ilości produktów jest bardzo opłacalny, a przy tym mamy pewność, że dla żadnego z naszych gości niczego nie zabraknie. Co więcej, nie musimy martwić się o idealne dopasowanie różnych artykułów, ponieważ otrzymujemy identyczne opakowania serwetek w takim samym kolorze i rozmiarze. 

  Serwetki hurt

  Asortyment naszego sklepu obejmuje uniwersalne serwetki gastronomiczne w kolorze białym. Ich elegancki wygląd prezentuje się doskonale w każdym lokalu i pasuje do wszelkiego typu serwetników i dystrybutorów. Ponadto, serwetki wykonane są z wysokiej jakości surowca, który efektywnie chłonie zabrudzenia, dzięki czemu wystarczy zaledwie kilka sztuk, aby poradzić sobie nawet z dużymi plamami po kawie czy herbacie. Zakup naszych produktów jest więc niezwykle ekonomiczny, a goście każdego lokalu gastronomicznego z pewnością docenią, że jego właściciel zadbał o ich pełen komfort podczas spożywania posiłków.

  Niepozorne serwetki gastronomiczne to detal, na który mimo wszystko zwracamy uwagę. Poszukujemy ich na stołach restauracji, na ladach barów i foodtrucków, upominamy się o nie, kiedy zamawiamy lody w rożku lub frytki czy zapiekankę na imprezie plenerowej. Chociaż są cienkie i delikatne to doskonale spełniają swoją rolę i gwarantują nam pełną higienę serwowania posiłków oraz komfort ich spożywania. Są nieocenione także wszędzie tam, gdzie mogą pojawić się plamy i inne zabrudzenia. Warto zatem zadbać, aby nigdy nie zabrakło ich w żadnym lokalu gastronomicznym, niezależnie od jego rodzaju.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie