Owoce i warzywa

Owoce i warzywa

W hurtowni Niemirka dbamy o to, by oferowane przez nas produkty pochodziły z najwyższej półki i były przy tym atrakcyjne finansowo dla wszystkich – niezależnie od zaplanowanego budżetu. W tej kategorii znajdziesz obfitość świeżych owoców. Mandarynki, śliwki, pomarańcze – powiedz, na co masz ochotę, a my Ci to zawsze bezpiecznie dostarczymy.

Hurtownia owoców – zawsze świeżo i smacznie

Starannie dobieramy osoby, z którymi współpracujemy. Dlatego nasze artykuły pochodzą od sprawdzonych dostawców. Nie inaczej jest w przypadku owoców. Rosną i dojrzewają one pod okiem specjalistów, którzy dbają o ich wzrost. Dostarczamy owoce dla firm i biur.
Owoce mogą okazać się słodką przekąską, jak i fantastycznym dodatkiem do śniadań czy lunchu. Stanowią podstawę dobrze wybranego i urozmaiconego menu na wszelkiego rodzaju uroczystościach.

Owocowe dni w biurze!

W nowoczesnych biurach w centrum wszystkich działań stoi człowiek. Dbanie o pozytywną atmosferę wpływa w znaczny sposób na jakość pracy – wiadomo to nie od dziś. Dlatego wprowadza się różne urozmaicenia, które będą mile widziane przez załogę. Jednym z nich jest przeznaczenie jednego dnia i okrzyknięcie go „owocowym”! W tym czasie pokłady zdrowych przekąsek – bananów, jabłek, arbuzów, gruszek czy kiwi – są dostępne dla pracowników, którzy mogą się nimi cieszyć do woli. To niewielki wydatek, a ogromny zysk i zręczny zabieg wizerunkowy. Po owoce sięgają także często klienci podczas spotkań biznesowych, także warto je mieć w zapasie.

Wybierz zdrowe owoce

Wybierz zdrowe owoce i ciesz się witaminowym i smakowitym zastrzykiem energii dzięki hurtowni Niemirka. Są doskonałą alternatywą dla osób, które dbają o to, by ich posiłki i przekąski były pełnowartościowe. Owoce, które mamy w swojej ofercie sprzedajemy po części sezonowo. Sprawdź ich dostępność i miej pewność, że będą pełne smaku i zawsze świeże. Truskawki można u nas nabyć w okresie od kwietnia do czerwca, arbuzy w czasie maj-sierpień. Natomiast śliwki, jabłka, banany czy gruszki są dostępne przez cały rok.