Soki i napoje

Soki i napoje

Napoje to podstawa każdego menu. Nie powinno się o nich zapomnieć podczas planowania przyjęć, spotkań, bankietów i innego rodzaju eventów. Nie powinno się także zapomnieć o różnorodności! To ona pozytywnie nastroi zaproszonych gości i sprawi, że będą mogli chwalić dobrego organizatora. Jeśli potrzebujesz soków w hurtowych ilościach i cenie, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Panuje tam dobrobyt, który nie nadszarpnie Twojego budżetu.

Tanie soki i napoje najlepszych marek

Każdy z nas chce, by jego wybory okazywały się ekonomiczne i trafne. Jeśli zdecydujesz się na zakup soków i napojów w hurtowni Niemirka z pewnością tak będzie. Przygotowaliśmy niezwykle konkurencyjną ofertę, która jest dedykowana dla osób o różnorodnej rozpiętości budżetowej. Proponujemy popularne marki takie jak Fortuna, Fanta czy Coca-Cola w optymalnej cenie. Jeśli chcesz dzięki nam wyposażyć swój punkt sprzedaży detalicznej, restaurację, hotel czy biuro, zgłoś się do nas lub dokonaj komfortowego zakupu przez stronę internetową.

Soki w butelce

Klasyczne smaki, które zawierają w sobie miliony bąbelków? Owocowe soki, które dadzą Ci fruktozowy zastrzyk energii? Brzmi pysznie i orzeźwiająco, prawda? Dzięki Niemirce napoje gazowane takie jak Fanta, Sprite czy Coca-Cola mogą być Twoje. Oferujemy także sprzedaż soków w butelce i w kartonach. Pomarańcza? Jabłko? Czarna porzeczka? Multiwitamina? To tylko niektóre fuzje smaków, które na Ciebie czekają. Sprawdź całą ofertę i wybierz to, czego aktualnie potrzebujesz.

Hurtownia soków i napojów Niemirka

Nasza firma zajmuje się hurtową sprzedażą artykułów spożywczych, w tym napojów i soków. Dostarczamy produkty do miejsc działających na zasadzie HoReCa, czyli do sektorów hotelarskich i gastronomicznych. Obsługujemy biura, punkty szkoleniowo-edukacyjne, a także jednostki administracyjne. Jeśli chcesz z nami współpracować, wystarczy się z nami skontaktować. Proponujemy asortyment z najwyższej półki i konkurencyjne ceny. Zapraszamy!

Soki i napoje w szklanych butelkach – hurtownia niemirka.com

Hurtownia gastronomiczna i spożywcza niemirka.com prowadzi sprzedaż napojów i soków w opakowaniach zbiorczych. Dla firm z branży HoReCa – hoteli, restauracji oraz kawiarni, oferujemy popularne produkty spożywcze. Hurtownia obsługuje także biura, placówki edukacyjne, jednostki administracyjne, urzędy i firmy spoza branży gastronomicznej. Realizowane są zamówienia na soki w szklanych butelkach i różne artykuły spożywcze z dostawą do firmy. Dostarczamy także zakupy do domu. Dostępny jest asortyment z najwyższej półki w konkurencyjnych cenach. Proponujemy szeroki wybór soków owocowych oraz napoje chłodzące najpopularniejszych marek.
Soki i napoje w szklanych butelkach w opakowaniach zbiorczych

W ofercie znajdują się soki i napoje w szklanych butelkach w opakowaniach zbiorczych. Napoje, to podstawowe menu każdego spotkania. Organizując konferencję lub szkolenie, nie powinno się zapominać o zamówieniu odpowiedniej ilości napojów. Soki Fortuna 0,3 l pakowane są na paletkach po 15 sztuk jednego smaku. Do wyboru najpopularniejsze soki w szklanych butelkach, najczęściej kupowane przez konsumentów, takie jak pomarańczowy, jabłkowy i pomidorowy. Z oferty soków owocowych Klienci wybierają między innymi bardzo smaczny sok anansowy. Dla osób, które nie przepadają za słodkimi napojami, przygotowaliśmy wybór soków warzywnych o łagodnym lub pikantnym smaku. Zapraszamy do zakupów!

Soki w szklanych butelkach na konferencję, szkolenie lub spotkanie

Zakupy w hurtowni niemirka.com to wygodny i ekonomiczny sposób, na zaopatrzenie w popularne napoje w szklanych butelkach. Warto zapoznać się z ofertą i zwrócić uwagę na duży wybór napojów oraz atrakcyjne ceny. Gwarantujemy dbałość o opłacalność zakupów w hurtowni niemirka.com. Coca Cola dostępna jest w szklanych butelkach o pojemności 0,25 l oraz 0,33 l. Szklana butelka jest bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż opakowanie z plastiku. Dla osób, które są zorientowane na ekologiczny styl życia, wybór szklanego opakowania jest ważny. Oznacza dbałości o środowisko poprzez ograniczenie ilości odpadów. Szklane butelki Coca Cola są opakowaniami zwrotnymi. Świadomość, że opakowanie nadaje się do wielokrotnego użytku, może być istotnym kryterium wyboru napoju.

Owocowe smaki i kolory – wybierz napoje w szklanych butelkach

W ofercie soków i napojów w szklanych butelkach, jedną z najpopularniejszych marek jest Tymbark. Owocowe, orzeźwiające smaki oraz soczyste kolory zachęcają konsumentów do sięgania właśnie po te produkty. Tymbark jest obecny na polskim rynku od 1936 r. Na chwilę obecną w Polsce Tymbark to zdecydowany lider rynkowy w kategorii soków, nektarów i napojów. Produkty Tymbark trafiają już prawie do 30 krajów na całym świecie! Jest to marka, którą konsumenci darzą wyjątkowym zaufaniem. Warto wybrać soki i napoje w szklanych butelkach w opakowaniach zbiorczych także innych, znanych marek: Fortuna, Tarczyn i Kubuś. Hurtownia niemirka.com współpracuje z wiodącymi producentami.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie