Soki i napoje w szkle

Soki i napoje w szkle

Soki i napoje w szklanych butelkach – hurtownia niemirka.com

Hurtownia gastronomiczna i spożywcza niemirka.com prowadzi sprzedaż napojów i soków w opakowaniach zbiorczych. Dla firm z branży HoReCa – hoteli, restauracji oraz kawiarni, oferujemy popularne produkty spożywcze. Hurtownia obsługuje także biura, placówki edukacyjne, jednostki administracyjne, urzędy i firmy spoza branży gastronomicznej. Realizowane są zamówienia na soki w szklanych butelkach i różne artykuły spożywcze z dostawą do firmy. Dostarczamy także zakupy do domu. Dostępny jest asortyment z najwyższej półki w konkurencyjnych cenach. Proponujemy szeroki wybór soków owocowych oraz napoje chłodzące najpopularniejszych marek.
Soki i napoje w szklanych butelkach w opakowaniach zbiorczych

W ofercie znajdują się soki i napoje w szklanych butelkach w opakowaniach zbiorczych. Napoje, to podstawowe menu każdego spotkania. Organizując konferencję lub szkolenie, nie powinno się zapominać o zamówieniu odpowiedniej ilości napojów. Soki Fortuna 0,3 l pakowane są na paletkach po 15 sztuk jednego smaku. Do wyboru najpopularniejsze soki w szklanych butelkach, najczęściej kupowane przez konsumentów, takie jak pomarańczowy, jabłkowy i pomidorowy. Z oferty soków owocowych Klienci wybierają między innymi bardzo smaczny sok anansowy. Dla osób, które nie przepadają za słodkimi napojami, przygotowaliśmy wybór soków warzywnych o łagodnym lub pikantnym smaku. Zapraszamy do zakupów!

Soki w szklanych butelkach na konferencję, szkolenie lub spotkanie

Zakupy w hurtowni niemirka.com to wygodny i ekonomiczny sposób, na zaopatrzenie w popularne napoje w szklanych butelkach. Warto zapoznać się z ofertą i zwrócić uwagę na duży wybór napojów oraz atrakcyjne ceny. Gwarantujemy dbałość o opłacalność zakupów w hurtowni niemirka.com. Coca Cola dostępna jest w szklanych butelkach o pojemności 0,25 l oraz 0,33 l. Szklana butelka jest bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż opakowanie z plastiku. Dla osób, które są zorientowane na ekologiczny styl życia, wybór szklanego opakowania jest ważny. Oznacza dbałości o środowisko poprzez ograniczenie ilości odpadów. Szklane butelki Coca Cola są opakowaniami zwrotnymi. Świadomość, że opakowanie nadaje się do wielokrotnego użytku, może być istotnym kryterium wyboru napoju.

Owocowe smaki i kolory – wybierz napoje w szklanych butelkach

W ofercie soków i napojów w szklanych butelkach, jedną z najpopularniejszych marek jest Tymbark. Owocowe, orzeźwiające smaki oraz soczyste kolory zachęcają konsumentów do sięgania właśnie po te produkty. Tymbark jest obecny na polskim rynku od 1936 r. Na chwilę obecną w Polsce Tymbark to zdecydowany lider rynkowy w kategorii soków, nektarów i napojów. Produkty Tymbark trafiają już prawie do 30 krajów na całym świecie! Jest to marka, którą konsumenci darzą wyjątkowym zaufaniem. Warto wybrać soki i napoje w szklanych butelkach w opakowaniach zbiorczych także innych, znanych marek: Fortuna, Tarczyn i Kubuś. Hurtownia niemirka.com współpracuje z wiodącymi producentami.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie