ICE TEA i lemoniady

ICE TEA i lemoniady

Napoje owocowe w zbiorczych opakowaniach dla firm

Hurtownia z artykułami spożywczymi niemirka.com oferuje duży wybór produktów w kategorii napoje owocowe w zbiorczych opakowaniach. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i zapoznasz się z ofertą. Atrakcyjne ceny oraz bardzo dogodne warunki dostawy sprawiają, że zostaniesz z nami na dłużej. Zaopatrujemy firmy, biura, hotele i restauracje w napoje owocowe oraz inne produkty spożywcze, potrzebne do działalności, nie tylko gastronomicznej.

Napoje Nestea i Fuzetea –– hurtownia niemirka.com

W naszej ofercie dla firm polecamy napoje Nestea i Fuzetea w opakowaniach zbiorczych. Nestea to napój, wyprodukowany na bazie mrożonej herbaty. Dostępny jest w butelkach o pojemności 500 ml, pakowanych zbiorczo po 12 butelek w zgrzewce. Ofertę herbat mrożonych uzupełnia Fuzetea w butelkach o pojemności 500 ml, w opakowaniu zbiorczym 12 sztuk. Napoje na bazie herbaty mrożonej chętnie wybierają osoby, oczekujące orzeźwiającego smaku i działania teiny zawartej w herbacie.

Hurtownia niemirka.com dostarcza napoje owocowe do firmy

Zaopatrujesz hotel lub restaurację w napoje owocowe? Mamy specjalną ofertę napojów w opakowaniach zbiorczych dla firm z branży HoReCa. Zaopatrujemy instytucje, urzędy, placówki oświatowe w artykuły spożywcze. Sprawdź atrakcyjne ceny i warunki dostawy. Teraz łatwo zamówisz napoje owocowe do firmy. Zakupy w hurtowni niemirka.com to oszczędność czasu i pieniędzy. Na terenie Warszawy i w bliskich okolicach zamówienia powyżej 200 zł brutto, dostarczamy firmowym transportem bezpłatnie. Szczegóły można sprawdzić w zakładce o dostawach.

Jakie napoje owocowe do firmy wybrać?

Najkorzystniejszą formą zakupu napojów owocowych do firmy jest zamówienie opakowań zbiorczych w hurtowni niemirka.com. Oferujemy ciekawy wybór produktów, które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Przygotowaliśmy ofertę zróżnicowaną pod kątem zapotrzebowania firm gastronomicznych. Soki, napoje oraz mrożone herbaty dostępne są w różnych smakach. Wszystkie rodzaje napojów, które proponujemy w naszej ofercie, to popularne i lubiane produkty. Wystarczy wejść na stronę niemirka.com i wybrać potrzebne artykuły.

Napoje owocowe w zbiorczych opakowaniach – ekonomiczne zakupy

W hurtowni artykułów spożywczych niemirka.com jest możliwość zaopatrzenia się w napoje w atrakcyjnych, hurtowych cenach. Soki, nektary oraz herbaty mrożone w opakowaniach zbiorczych to ekonomiczne rozwiązanie. Zaopatrzenie do urzędów, instytucji oraz firm gastronomicznych realizujemy wraz z dostawą pod wskazany adres. Warto także skorzystać z naszych promocji.

Napoje owocowe do firmy w promocyjnych cenach

Wielu klientów sprawdza przed dokonaniem zakupu, które artykuły znajdują się aktualnie w promocji. Jeżeli chcesz zaoszczędzić, zobacz co przygotowaliśmy w zakładce o promocjach. Dbamy o satysfakcję klientów z dokonanych wyborów. Produkty z oferty hurtowni niemirka.com są zawsze wysokiej jakości w bardzo dobrych cenach. Zapraszamy do zakupów!

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie