Soki Garden

Filtry

Dostępność
Włączone filtry:

  Soki Garden

  Garden - popularne napoje w różnych smakach

  Produkty marki Garden są doskonale znane zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. W ofercie tej firmy można znaleźć napoje w popularnych i chętnie wybieranych przez klientów smakach, takich jak jabłko, pomarańcza czy czarna porzeczka. Produkty te od lat należą do najczęściej kupowanych napojów na naszym rynku. 

  Garden, czyli klasyk wśród napojów 

  Trudno znaleźć w Polsce osobę, która nie miała okazji próbować co najmniej jednego z produktów marki Garden! Są one doskonale znane nawet dzieciom, które chętnie po nie sięgają, wybierając jeden z wielu popularnych smaków, np. jabłkowy lub pomarańczowy. 

  Garden jest zdecydowanie lepszym wyborem niż słodkie napoje gazowane, które zawierają szereg szkodliwych składników i nie powinny być spożywane przez dzieci. 

  Historia marki

  Marka Garden należy do gigantycznej firmy Maspex, która od blisko 30 lat zajmuje się produkcją artykułów spożywczych z przeznaczeniem na rynek polski i zagraniczny. W skład firmy wchodzi wiele popularnych marek, wśród których jedną z najbardziej znanych i lubianych są napoje Caprio. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma Maspex doskonale zna potrzeby klientów i potrafi spełniać ich oczekiwania. W ten sposób wyrobiła sobie ogromną renomę na rynku międzynarodowym, a jej produkty są cenione za wysoką jakość i dobry smak. 

  Dobry wybór w dobrej cenie 

  Jednym z niewątpliwych atutów marki Garden jest niska cena, która zachęca do zakupu. Napoje te są tańsze, niż wiele konkurencyjnych produktów, a ich smak jest od lat doceniany przez klientów na polskim rynku i nie tylko. Sok Garden cena jest przystępna, dzięki czemu z oferty może skorzystać praktycznie każdy, niezależnie od zasobności swego portfela! 

  Napoje w pojemnych, 2-litrowych kartonach to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Duże opakowanie zaspokoi potrzeby każdego członka rodziny i pozwoli dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem owoców. Garen stanowi zdrowszą alternatywę dla słodzonych napojów, dlatego może stać się elementem codziennej diety.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie