Napoje gazowane

Napoje gazowane

Organizujesz przyjęcie i jesteś w trakcie ustalania menu? Na horyzoncie widać już datę zbliżającej się konferencji i musisz zapewnić zaproszonym gościom różnorodny bufet? Na spotkaniu biznesowym chciałbyś uraczyć uczestników słodkim napojem? Żadnego eventu nie można nazwać udanym, jeśli zabraknie na nim Coca-Coli! To wyjątkowy napój, który nie tylko wyśmienicie smakuje, ale dodaje także energii. W hurtowni artykułów spożywczych znajdziesz produkt w naprawdę atrakcyjnej cenie. Oprócz tego możesz sięgnąć także po inne smaki gazowanych napojów jak Sprite czy Fanta.

Coca-Cola w hurtowni Niemirka

Płynny, pełny eleganckiej subtelności. Ulotny, a przy tym konkretny – napis Coca-Cola zna każdy. Stał się znakiem rozpoznawczym, obok którego nie można przejść obojętnie. Krój pisma zwiastuje smak, który może stać się naszym udziałem. Smak, który dzięki swojej orzeźwiającej konsystencji uwolni w nas pokłady energii.
Coca-Cola nie jedno ma imię. W każdym sezonie jesteśmy rozpieszczani coraz to nowymi wariantami smaku. Jedne pozostają tylko sezonowe, inne na stałe wchodzą do repertuaru. W hurtowni Niemirka znajdziesz Coca-Colę w wersji klasycznej, a także w odsłonie zero – pozbawionej cukru. Jest doskonała o każdej porze. Świetnie sprawdzi się podczas rozmaitych uroczystości. Stanie się słodką ochłodą w czasie letnich upałów.

Coca-Cola – oryginalny smak, który stał się klasyką

Jeśli myślimy o ikonach masowej popkultury, myślimy o Coca-Coli. Stała się ona niezaprzeczalnie jedną z najpopularniejszych marek na świecie. Dlatego jej logiem opatrywane są najróżniejsze przedmioty. Coca-Cola dzięki specjalnej recepturze stała się prawdziwym hitem, który znany jest na całym świecie.

Coca-Cola i inne napoje gazowane w sprzedaży hurtowej

W hurtowni Niemirka znajdziesz Coca-Colę oraz inne napoje gazowane w niezwykle przystępnych cenach. Od lat zajmujemy się obsługą miejsc typu HoReCa, czyli obiektów hotelowych i gastronomicznych, punktów sprzedaży detalicznej, ośrodków szkoleniowych oraz firm. Zapewniamy bezpieczną i szybką realizację zamówienia.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie