Soki Cappy

Soki Cappy

Czy wiedziałeś o tym, że szklanka soku może stać się jedną z pięciu zalecanych porcji owoców? Oczywiście musi być to sok wysokiej jakości, który oprócz wyjątkowego smaku, zagwarantuje nam całą garść witamin. A taki jest niewątpliwie każdy sok Cappy. Smak soków Cappy to esencja dojrzałych i starannie pielęgnowanych owoców. Najlepsze owoce natury oraz staranne procesy produkcji sprawiają, że sok Cappy jest tak popularny i tak chętnie wybierany przez konsumentów. W tej kategorii znajdują się soki marki Cappy. Zapraszamy do zakupów!

Sok pomarańczowy – klasyka orzeźwienia

Pomarańczowy to klasyczny smak, który posiada wiele cennych wartości. Jest bogaty w witaminę C, witaminy z grupy B oraz wapń, magnez czy potas. Jednak to tylko niewielka część tego, co może nam zaproponować sok pomarańczowy. To także niepowtarzalnie orzeźwiające nuty, które smakują dobrze jako dodatek do śniadania, czy jako napój, który ugasi pragnienie. Słoneczny smak pomarańczy w Cappy z pewnością poprawi Ci humor! To jeden z najlepszych soków, które można znaleźć na sklepowych półkach.

Pyszne soki Cappy

Cappy to marka, która należy do koncernu The Coca-Cola Company. Od lat konsumenci chętnie sięgają po charakterystyczną butelkę. Nic w tym dziwnego. W tym produkcie smak i wysoka jakość składników idą ze sobą w parze. Cappy oferuje całą paletę smaków. Masz dziś ochotę na bursztynowe złoto dojrzałych jabłek? A może wolisz intensywnie owocowy smak pomarańczy? Niezależnie od tego, czego szukasz, znajdziesz to w bogatym asortymencie hurtowni Niemirka.

Niemirka – hurtownia napoi

W naszej hurtowni napoi znajdziesz wiele wysokojakościowych artykułów spożywczych i przemysłowych. Dzięki temu będziesz mógł w kompletny sposób wyposażyć swoje biuro, restaurację, kawiarnię czy hotel. Prowadzimy także sprzedaż produktów do miejsc handlu detalicznego. Wyróżnia nas solidność, a także wysoka skuteczność. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów? Zapraszamy do kontaktu i zakupów za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie