Fortuna

Filtry

Dostępność
Włączone filtry:

  Fortuna

  Patrząc na półki sklepowe i asortyment hurtowni, wypełniony wieloma rodzajami napojów, nektarów i soków, możemy czuć się nieco zagubieni. W głowie pojawiać się będą pytania „Który z napojów jest najlepszy?”, „Który warto wybrać?”. Najlepszą drogą jest sięgnięcie po soki 100%. To wybór dla tych, którym zależy na jakości rzeczy, które spożywają. Soki Fortuna to doskonale orzeźwiające napoje, które nie tylko ugaszą pragnienie, ale także zagwarantują wyjątkowy smak. Soki to efekt starannie wybranej kompozycji. To słodycz, która jest czerpana prosto z płodów natury. Szklanka soku to szansa na uzupełnienie jednej z pięciu zalecanych porcji owoców dziennie. Dzięki temu Twój organizm wypełni się potrzebnymi witaminami i wartościowymi składnikami odżywczymi. W tej kategorii zebraliśmy fantastyczne stuprocentowe smaki, które powinny znaleźć się na Twoim stole.

  Soki Fortuna – pełne smaku

  Kompozycje smakowe soków Fortuna to recepta na dobry nastrój. Już jedna szklanka sprawi, że endorfiny w naszym ciele zaczną się uwalniać. Soki Fortuna to dobry wybór, gdy musisz zorganizować przyjęcie z jakiejś okazji. Niezależnie od tego, czy będą to imprezy rodzinne, jak pierwsza komunia święta lub uroczystość weselna, czy spotkanie biznesowe, konferencja naukowa – soki Fortuna okażą się strzałem w dziesiątkę.

  Sok z porzeczek, jabłek, pomarańczy i wiele innych

  Na jaki owoc masz dziś ochotę? Pełne wyraźnego smaku porzeczki? Kuszące bursztynowym kolorem jabłka czy orzeźwiające pomarańcze? Znajdziesz je w sokach Fortuna! Wybierz to, w czym zasmakujesz już dziś. Zapewniamy szybką i bezproblemową realizację zamówienia.

  Multiwitamina

  Gotowy na sporą dawkę wartości odżywczych? Sok multiwitamina z Fortuny zapewni Ci ją oraz fantastyczny smak. W hurtowni artykułów spożywczych Niemirka możesz kupić napoje i soki w ilości hurtowej i bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to okazja zwłaszcza dla punktów działających na zasadzie HoReCa, czyli miejsc związanych z branżą gastronomiczną i cukierniczą – restauracji, kawiarni, barów, ale także punktów sprzedaży detalicznej.