Soki Tymbark

Soki Tymbark

Hurtownia Słodyczy Niemirka – bogata oferta napojów Tymbark

W ostatnich latach mamy do czynienia ze stale rosnącą popularyzacją hurtowni. Dzieje się tak, gdyż coraz więcej osób zaczyna doceniać liczne zalety, z jakimi wiąże się pozyskiwanie z nich produktów. Decydując się na większe zakupy, warto korzystać z ofert znanych i cieszących się dobrą opinią miejsc, takich jak Hurtownia Słodyczy Niemirka. W swoim bogatym asortymencie posiada ona między innymi szeroki wybór napojów marki Tymbark, takich jak: soki, napoje, czy nektary.

Dlaczego Niemirka?

Hurtownia Słodyczy Niemirka to posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku, popularna, renomowana warszawska hurtownia spożywczo-gastronomiczna. Najlepszym potwierdzeniem jej jakości może być ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Dzięki niemu jest ona w stanie zaoferować satysfakcjonującą ofertę różnorodnych produktów. Przykładowo należą do nich różnego rodzaju soki i napoje, wśród których między innymi znajduje się popularny Tymbark. 

Niemirka stawia na komfort i wygodę zakupów. Dlatego przygotowała dla swoich klientów korzystne cenowo wielosztukowe (w zależności od produktu – od dwunastu do piętnastu sztuk) opakowania.

Dlaczego Tymbark?

Tymbark to produkująca wiele napojów marka, która istnieje już od 1936 roku. Ponad osiemdziesięcioletnie doświadczenie tej firmy w produkcji soków, nektarów, czy napojów, sprawiło, że obecnie jest ona jednym z liderów tych rynków w Polsce. Stanowi ona niezwykle rozpoznawalną markę, a sok Tymbark powszechnie utożsamia się z wysokiej jakości produktem, który należy do najsilniejszej firmy napojowej w kraju. Tymbark wypuścił na rynek wiele odznaczających się doskonałymi walorami smakowymi napojów i naturalnych soków 100%. Na tle konkurencji wyróżnia go bardzo szeroka gama, zamkniętych w opakowaniach o różnej pojemności, dostępnych smaków, takich jak: jabłkowy, pomarańczowy, czarna porzeczka, czy nawet sok pomidorowy. 

Niemirka – bogata oferta napojów Tymbark

W szerokim asortymencie Hurtowni Słodyczy Niemirka są zróżnicowane Tymbark – smaki. Oferowane napoje sprzedawane są w korzystnych cenowo wielosztukach. Dostępne opakowania to między innymi: plastikowa butelka 300ml (dla przykładu sok pomidorowy 100% czy nektar z czarnej porzeczki), plastikowy karton 1000ml (przykładowy smak: sok pomarańczowy 100%), a także soki Tymbark w szklanej butelce 200ml (takie jak sok jabłkowy 100%). 

Szeroki i różnorodny zakres dostępnych produktów marki Tymbark sprawi, że każdy powinien móc znaleźć napoje najlepiej spełniające jego wymagania. 

Tymbark butelka szklana – niezapomniany smak w najlepszym wydaniu!

Dlaczego przerwa w pracy jest tak bardzo przez nas wyczekiwana? To właśnie podczas tych krótkich chwil możemy porozmawiać z naszymi kolegami o sprawach niezwiązanych z obowiązkami, które nas czekają. Możemy także przez chwilę odetchnąć od codziennych trudów, ale i również decydujemy się wówczas zjeść nasze drugie śniadanie, które sprawi, że nasze samopoczucie wzrośnie w znaczny sposób. Możemy także zdecydować się na przekąskę, która zapewni nam zastrzyk energetyczny. Konieczne będzie również wyposażenie się w nasz ulubiony napój, jeżeli nie mamy ochoty na kawę lub też herbatę. 

Możemy postawić swój wybór na wodę, która dostarczy nam minerałów, ale odczucia smakowe będą znikome. Godnym zastanowienia będzie także słodki napój, jednak propozycja ta będzie niezdrowa oraz może zagwarantować nam zmęczenie z dalszym biegiem czasu. Co zrobić w sytuacji, gdy chcemy wypić coś zdrowego, ale i jednocześnie smacznego? Sięgnij po sok! Kto z nas nie przepada za owocową świeżością? Prawdopodobnie nie da się znaleźć takiej osoby. 

Ostatnim krokiem będzie zakup napoju od naszego ulubionego producenta, jednak może okazać się to trudnym zadaniem, ponieważ wybór jest niezwykle szeroki. Jeżeli zdecydujemy się na wycieczkę do pobliskiego sklepu lub też bufetu, możemy spotkać się z niezręcznym uczuciem zakłopotania. W takim wypadku pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z doskonałą opcją, która nie zawiedzie Twoich oczekiwań. 

Tymbark butelka szklana to świetny kandydat! Tego smaku nie trzeba przedstawiać! Soki od Tymbark stały się marką samą w sobie! Wyżej wspomniana firma już od wielu lat znajduje się na naszym rynku  i zachwyca coraz to ciekawszym podejściem do soków owocowych. Ich oferta z biegiem czasu coraz bardziej przybiera na objętości, dlatego każdy będzie w stanie znaleźć wariant najbardziej odpowiadający danemu gustowi. Postaw na polskie produkty, na pewno nie pożałujesz swojej decyzji!

Tymbark szkło hurtownia – z ekologią za pan brat! 

Stan naszego środowiska nie jest w najlepszym stanie. Opakowania plastikowe coraz bardziej zanieczyszczają naszą planetę. Oczywiście są one tanie w produkcji oraz komfortowe w użytkowaniu, jednak degradacja tworzyw sztucznych w środowisku naturalnym jest niemalże niemożliwa, ponieważ trwa ona nawet kilkaset lat. Z tego powodu opakowania wielorazowe cieszą się coraz to większą popularnością, ponieważ w wielu osobach budzi się świadomość na temat otaczającego nas problemu. 

W jaki sposób możemy mieć realny wpływ na dalsze losy naszej planety? Wystarczy jedynie zdecydować się na zmianę dotychczasowych nawyków konsumenckich. Należy całkowicie odrzucić plastik z naszego codziennego życia! Coraz to więcej producentów soków decyduje się na szklane butelki, które są znacznie zdrowsze dla naszej planety. Można je ponownie wykorzystać. Wystarczy jedynie odpowiednio je wyczyścić, a następnie uzupełnić nową zawartością. 

Tymbark również jest przyjacielem ekologii! Producent już od początków swojej działalności stwierdził, że szkło będzie najlepszym możliwym materiałem. Ich soki o objętości 200 ml od samego początku pojawiały się w charakterystycznych szklanych butelkach, z którymi prawdopodobnie każdy z nas miał do czynienia. Rozpoczęcie przygody z byciem bio wcale nie musi być trudne, wystarczy jedynie wykonać ten pierwszy krok. 

Szklana butelka tymbark hurtownia – poznaj nasz bogaty asortyment!

Chcąc zakupić napoje Tymbark w atrakcyjnej cenie, zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem, w którym znajdziesz wszystkie najpopularniejsze smaki, które pokochały miliony Polaków. Zachęcamy do zakupu większego zapasu, ponieważ jest to zwyczajnie bardziej opłacalne oraz wygodniejsze.

Jesteśmy hurtownią z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Przez czas naszej działalności, zapewniamy wszystkim klientom artykuły najwyższej możliwej jakości od zaufanych producentów cieszących się ogromną popularnością w Polsce i nie tylko. Współpraca z nami to przede wszystkim gwarancja Twojej satysfakcji. Najwyższy czas, abyś poznał nasze zalety, na pewno nie pożałujesz swojej decyzji! 

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie