Tymbark

Tymbark

Hurtownia Słodyczy Niemirka – bogata oferta napojów Tymbark

W ostatnich latach mamy do czynienia ze stale rosnącą popularyzacją hurtowni. Dzieje się tak, gdyż coraz więcej osób zaczyna doceniać liczne zalety, z jakimi wiąże się pozyskiwanie z nich produktów. Decydując się na większe zakupy, warto korzystać z ofert znanych i cieszących się dobrą opinią miejsc, takich jak Hurtownia Słodyczy Niemirka. W swoim bogatym asortymencie posiada ona między innymi szeroki wybór napojów marki Tymbark, takich jak: soki, napoje, czy nektary.

Dlaczego Niemirka?

Hurtownia Słodyczy Niemirka to posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku, popularna, renomowana warszawska hurtownia spożywczo-gastronomiczna. Najlepszym potwierdzeniem jej jakości może być ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Dzięki niemu jest ona w stanie zaoferować satysfakcjonującą ofertę różnorodnych produktów. Przykładowo należą do nich różnego rodzaju soki i napoje, wśród których między innymi znajduje się popularny Tymbark. 

Niemirka stawia na komfort i wygodę zakupów. Dlatego przygotowała dla swoich klientów korzystne cenowo wielosztukowe (w zależności od produktu – od dwunastu do piętnastu sztuk) opakowania.

Dlaczego Tymbark?

Tymbark to produkująca wiele napojów marka, która istnieje już od 1936 roku. Ponad osiemdziesięcioletnie doświadczenie tej firmy w produkcji soków, nektarów, czy napojów, sprawiło, że obecnie jest ona jednym z liderów tych rynków w Polsce. Stanowi ona niezwykle rozpoznawalną markę, a sok Tymbark powszechnie utożsamia się z wysokiej jakości produktem, który należy do najsilniejszej firmy napojowej w kraju. Tymbark wypuścił na rynek wiele odznaczających się doskonałymi walorami smakowymi napojów i naturalnych soków 100%. Na tle konkurencji wyróżnia go bardzo szeroka gama, zamkniętych w opakowaniach o różnej pojemności, dostępnych smaków, takich jak: jabłkowy, pomarańczowy, czarna porzeczka, czy nawet sok pomidorowy. 

Niemirka – bogata oferta napojów Tymbark

W szerokim asortymencie Hurtowni Słodyczy Niemirka są zróżnicowane Tymbark – smaki. Oferowane napoje sprzedawane są w korzystnych cenowo wielosztukach. Dostępne opakowania to między innymi: plastikowa butelka 300ml (dla przykładu sok pomidorowy 100% czy nektar z czarnej porzeczki), plastikowy karton 1000ml (przykładowy smak: sok pomarańczowy 100%), a także soki Tymbark w szklanej butelce 200ml (takie jak sok jabłkowy 100%). 

Szeroki i różnorodny zakres dostępnych produktów marki Tymbark sprawi, że każdy powinien móc znaleźć napoje najlepiej spełniające jego wymagania.