Wosana

Filtry

Dostępność
  Stan:
   Włączone filtry:

    Wosana

    Soki Wosana - prawdziwy smak i aromat

    Chciałbyś uzupełnić swoją dietę o świeże soki owocowe, ale nie zawsze masz możliwość zrobić je osobiście? Dla swojej rodziny wybierasz tylko naturalne i ekologiczne produkty spożywcze? Cenisz rodzime wyroby pozbawione barwników i konserwantów? Polska marka Wosana to uznany producent oferujący najwyższej jakości wodę, nektary oraz soki do picia. Firma wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie do stworzenia produktów w stu procentach naturalnych i bogatych w składniki odżywcze.

    Esencja natury

    Dbając o właściwie zbilansowaną dietę, często zapominamy, że jedną z porcji warzyw i owoców można zastąpić sokiem. Wosana sok to kwintesencja smaku i aromatu. Napój wytwarzany jest z niezwykłą starannością i poszanowaniem dla produktu. W tym celu wykorzystywane są nowoczesne metody wyciskania i tłoczenia soku, które pozwalają otrzymać produkt o wysokiej zawartości witamin i składników mineralnych. Co wyróżnia soki Wosana?

    Wzmocnienie i orzeźwienie

    Wosana proponuje napoje wytwarzane z najbardziej lubianych i najczęściej wykorzystywanych do tego celu owoców. Pomarańczowy lub jabłkowy sok Wosana jest naturalnie mętny, pozbawiony dodatkowego cukru, wody i sztucznych ulepszaczy. Jego wyśmienity smak jest efektem użycia dojrzałych i dorodnych owoców.  

    Dzięki ekologicznym składnikom, bez obaw można go podawać dzieciom i osobom starszym. W letni dzień da prawdziwe orzeźwienie, a w okresie jesienno- zimowym uzupełni braki witaminowe i wzmocni odporność organizmu.

    Wygoda i oszczędność

    Pachnący owocami i zdrowy produkt pakowany jest do poręcznych, jednolitrowych kartonów z klipsem. Na rodzinne przyjęcia i spotkania w gronie przyjaciół, lepiej sprawdzi się sok jabłkowy lub sok pomarańczowy Wosana 3 l. To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. dodatkowo, uchwyt większego pojemnika został tak wyprofilowany, że przenoszenie go czy nalewanie soku nie jest problematyczne. 

    Wosana to idealna propozycja dla osób kochających zdrowe i nowoczesne rozwiązania. Prostota składu i opakowania nie odciąga uwagi od prawdziwych walorów nektaru. Wybierz swój ulubiony sok Wosana i poznaj smak natury.