Soki Kubuś

Soki Kubuś

Ulubione soki Kubuś w różnych smakach do wyboru

Bardzo lubiane i często kupowane soki Kubuś znajdziesz na niemirka.com. Za co konsumenci tak cenią soki Kubuś? Smak, skład oraz poręczna butelka sprawia, że Kubuś jest ulubieńcem wielu małych i dużych smakoszy soków owocowych.
Kubuś jest pełny zdrowego błonnika, uzyskiwanego z przepysznej mazurskiej marchewki z dodatkiem owoców. Mazury, to jeden z najczystszych pod względem ekologicznym, regionów Polski. Wybierz Kubusia z naszej oferty.

Soki Kubuś – hurtownia niemirka.com z dostawą do firmy i domu

Zamawiając Kubusia w hurtowni niemirka.com zyskujesz firmowy transport. Jeżeli zamówienie jest na kwotę przewyższającą 200 zł brutto, oferujemy dostawę w cenie zamówienia. Szczegóły dostawy można łatwo sprawdzić na stronie, w zakładce o dostawach. Na terenie Miasta Stołecznego Warszawa oraz w najbliższych okolicach Warszawy dostarczamy towar do klientów.


Soki Kubuś w opakowaniach zbiorczych w różnych smakach

Zobacz teraz jakie soki Kubuś są dostępne w naszej ofercie. Wybór jest naprawdę duży! Staramy się zadowolić najbardziej wymagających klientów.
Kubuś GO pomarańcza to pyszna, przecierana marchewka z dodatkiem soku pomarańczowego. Wyśmienity smak i dużo błonnika, to połączenie przyjemności i troski o dobry stan zdrowia. W składzie soku znaleźć można bogactwo witamin. Co bardzo ważne, sok Kubuś nie zawiera żadnych konserwantów.


Pyszne soki Kubuś – hurtownia gwarantuje atrakcyjne ceny

Organizujesz zaopatrzenie dla placówek oświatowych? Robisz zakupy z myślą o małych konsumentach, spragnionych smacznych napojów? Koniecznie zobacz atrakcyjną i różnorodną ofertę niemirka.com. Hurtownia gastronomiczna i spożywcza niemirka.com obsługuje firmy i instytucje. Hotele, restauracje, kawiarnie i cukiernie zamawiają produkty takie jak soki Kubuś właśnie u nas. Oferujemy atrakcyjne warunki zakupów, opakowania zbiorcze oraz hurtowe ceny. Zapraszamy do zakupów!

Soki Kubuś w różnych smakach do wyboru dla mam i milusińskich

Kubuś to najwygodniejszy sok „na wynos”. Mała, plastikowa butelka zmieści się w każdym plecaku. Kubuś w butelce z dzióbkiem, to rozwiązanie idealne na drugie śniadanie poza domem. Dzieci przepadają za takim zestawem: kanapka w pudełku i butelka soku. Czy może być coś lepszego do szkoły lub na wycieczkę? Najmłodsze dzieci bez problemu poradzą sobie z otwarciem opakowania. Dzióbek ułatwia picie napoju. Jest praktyczny, ergonomiczny i pomaga maluchom szybko ugasić pragnienie. Mamy zyskają pewność, że dziecko z radością zje posiłek.

Soki Kubuś w opakowaniach zbiorczych dostarczy niemirka.com

Zakupy w opakowaniach zbiorczych są wygodne i ekonomiczne. To także oszczędność czasu i pieniędzy. Do zakupów powyżej 200 zł brutto dodajemy dostawę transportem firmowym bezpłatnie. Dostarczamy zamówienia w obrębie Miasta Stołecznego Warszawa i najbliższych okolic. Dostawa zamówienia, którego wartość nie przekracza 200 zł brutto jest realizowana odpłatnie. Szczegóły są dostępne na stronie w zakładce o dostawach.