Soki ze słomką

Soki ze słomką

Soki ze słomką w opakowaniach zbiorczych

Hurtownia gastronomiczna i spożywcza niemirka.com oferuje wybór soków ze słomką. Soki w małych kartonikach, z kolorowymi nadrukami są adresowane głównie do dzieci. Każda mama wie, jak wygodne są soczki w kartoniku ze słomką. Opakowania mają pojemność dopasowaną do potrzeb małych dzieci. Zaspakajają pragnienie maluchów. Dostarczają także niezbędnych witamin i minerałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie niemirka.com.

Poręczne soki ze słomką – hurtownia niemirka.com

Soczki owocowe ze słomką w różnych smakach są dostępne w hurtowni niemirka.com. Polecamy małe, poręczne opakowania o pojemności 200 ml. Kartoniki mają ergonomiczny kształt. Soczki w kartonikach ze słomką przygotowaliśmy specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach. Popularnością cieszą soki pomarańczowe, jabłkowe oraz multiwitamina, wyprodukowane z zagęszczonego soku owocowego. Wszystkie dostępne smaki sprawdź na stronie niemirka.com.

Soki ze słomką w małych opakowaniach dla dzieci

Nasze soki owocowe ze słomką są znakomite dla dzieci. Małe kartoniki sprawdzą się jako soczki na wynos. Każdy kto przygotowuje dla dziecka drugie śniadanie do szkoły, wie, że niezbędne jest zaopatrzenie dziecka w napój. Soki ze słomką są wygodne, zwłaszcza dla małych dzieci. Lubią je także dzieci nieco starsze oraz młodzież. Soki ze słomką są bardzo często kupowane z myślą o zaspokojeniu pragnienia w szkole lub na wycieczce.

Jak zamawiać soki ze słomką w małych opakowaniach?

Wybierz produkty z naszej oferty a następnie przejdź do realizacji dostawy. Hurtownia niemirka.com dostarcza zamówienia na terenie Miasta Stołecznego Warszawa oraz bliskich okolicach, firmowym transportem. Jeżeli wartość zamówienia przekracza 200 zł brutto, dostawa jest bezpłatna. Zakupy w hurtowni niemirka.com to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz stać w korkach i tracić czasu na dojazdy. Kupuj na stronie niemirka.com!

Soki ze słomką w opakowaniach zbiorczych

Hurtownia niemirka.com zaopatruje wiele firm i instytucji. Nasza oferta jest dopasowana do potrzeb hoteli, restauracji, kawiarni. Wśród klientów hurtowni są właściciele firm cateringowych, organizatorzy imprez, szkoleń i konferencji. Organizujesz piknik firmowy? Zaopatrujesz szkoły lub przedszkola? Sprawdź jakie soki ze słomką w cenach hurtowych znajdziesz w naszej ofercie. Sprzedajemy produkty w opakowaniach zbiorczych. Gwarantujemy szeroki wybór oraz przystępne ceny.

Soki ze słomką – hurtownia niemirka.com dostarcza do firm

Współpracujemy z wiodącymi producentami soków i napojów. Na naszych stronach znajdziesz produkty renomowanych marek. Gwarantujemy wysoką jakość soków ze słomką w opakowaniach zbiorczych. Oferujemy soki ze słomką takich marek jak Fortuna i Tymbark. Sprawdź Tymbark sok jabłkowy ze słomką lub Fortuna sok multiwitamina ze słomką. Dostarczamy produkty lubiane przez dzieci i wybierane przez rodziców. Soki owocowe ze słomką są doskonałym wyborem dla młodszych dzieci. Zapraszamy do zakupów!

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie