Paleta wody Jurajska

Paleta wody Jurajska

Weź ożywczy łyk wody Jurajskiej i na zawsze zapamiętaj jej smak. Dzięki hurtowni artykułów spożywczych Niemirka zyskasz dostęp do bogatego asortymentu produktów. Oferujemy wodę Jurajską w atrakcyjnych cenach.

Woda Jurajska – bogactwo ze skał

Miejscem narodzin Jurajskiej jest malownicza okolica Jury Krakowsko-Częstochowskiej. To tam wśród wapiennych, niezwykle urokliwych skał bije serce wody Jurajskiej. Tam, a właściwie na chronionym terenie Parku krajobrazowego w otulinie. Taka lokacja daje gwarancję, że miejsce, z którego pochodzi prezentowana woda mineralna, jest całkowicie bezpieczne i wolne od szkodliwej działalności wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.
Firma Jurajska jest jednym z liderów na rynku wód butelkowanych i napojów już od prawie 60 lat. Nic w tym dziwnego, skoro oferują pełnowartościowe produkty wysokiej jakości. Niegazowana czy gazowana? Znajdziesz ją w hurtowni Niemirka!

Cenny smak wody Jurajskiej

Woda to jedna z najcenniejszych substancji w naszym życiu. Dzięki niej nasz organizm może się prawidłowo rozwijać. Zalecane jest, by pić wodę w małych porcjach, ale regularnie przez cały dzień. Warto wiedzieć, że pozytywny wpływ na nasze zdrowie ma także picie jednej szklanki wody tuż po przebudzeniu i zaraz przed zapadnięciem w sen. Bardzo istotną kwestią jest także smak wody. Jeśli poszukujesz wody mineralnej, która da Ci pełne orzeźwienie i będzie doskonale smakować – wybierz Jurajską. To cenne składniki ujęte w przyjemnym smaku.

Sprzedaż hurtowa – woda Jurajska

Hurtownia Niemirka to firma, która od wielu lat zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem w artykuły spożywcze miejsc typu HoReCa, a więc hoteli i punktów gastronomicznych. Dostarczamy także asortyment do punktów sprzedaży detalicznej, przedsiębiorstw, firm i ośrodków szkoleniowo-edukacyjnych. Jeśli potrzebujesz wody Jurajskiej w hurtowej ilości, my Ci ją zapewnimy. Jeśli chciałbyś z nami porozmawiać, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do wygodnych zakupów za pośrednictwem strony internetowej.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie