Woda

Woda butelkowana hurt

Woda to jedna z najbardziej podstawowych substancji we Wszechświecie. Dzięki niej możliwe jest życie. Dlatego nie powinniśmy zapominać o tym, by dostarczać ją sobie w odpowiednich ilościach. Woda najlepiej gasi pragnienie i daje naturalne orzeźwienie. W hurtowni Niemirka znajdziesz szeroki wybór wody butelkowanej. Sprawdź ofertę i wybierz produkty, które odpowiadają na Twoje potrzeby.

Woda butelkowana w różnych odsłonach

Każdy może mieć inne preferencje dotyczące wody. Część osób uwielbia, gdy z każdym łykiem uwalniają się pokłady orzeźwiających bąbelków. Inni chcą pić naturalną wodę, która nie jest nasycona dwutlenkiem węgla. Dla niektórych to woda mineralna będzie towarzyszką każdego dnia, podczas gdy inna grupa wybierze wodę źródlaną. W hurtowni Niemirka jesteśmy tego świadomi, dlatego w naszym asortymencie króluje różnorodność i dobrobyt. Znajdziesz tu wodę, która przypadnie Ci do gustu i wpisze się w Twój smak.

Woda butelkowana – korzystna oferta dla firm

Obecnie standardem staje się praktyka oferowania pracownikom firm dostępu do wody butelkowanej. Pracodawcy zaopatrują się w zgrzewki wody, by podnieść komfort i zaspokajać podstawowe potrzeby zatrudnionych osób. Ilość wody w firmie jest uzależniona od warunków w niej panujących i fizjologicznych potrzeb pracowników, a także od pory roku. Podczas letnich upałów, zwłaszcza w miejscach, gdzie nie ma zainstalowanej klimatyzacji, trzeba zaopatrzyć się w spore zapasy wody.
W hurtowni Niemirka kupisz wodę w ilości hurtowej i atrakcyjnej cenie. Posiadamy produkty najlepszych producentów, którzy od lat niezmiennie panują na rynku pod względem jakości oferowanego asortymentu. Spotkasz się u nas z wodami – Cisowianka, Jurajska, Kropla Beskidu czy Żywiec.

Sprzedaż hurtowa wody butelkowanej

Sprzedajemy wody butelkowane dla firm, dystrybuujemy je dla restauracji, kawiarń, różnorodnych punktów gastronomicznych, hoteli. A to wszystko w atrakcyjnej cenie. By skorzystać z atrakcyjnej oferty, zgłoś się do nas. Gwarantujemy szybką dostawę.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie