Alcalia Alkaliczna

Alcalia Alkaliczna

Woda alkaiczna Alcalia Alkaliczna – najlepszy sposób na nawodnienie!

Odpowiednie nawodnienie jest niezwykle ważne, ponieważ to właśnie dzięki wodzie nasz organizm jest w stanie poprawnie funkcjonować. Standardowa woda mineralna jest już w zasadzie podstawowym produktem, który bardzo często towarzyszy nam w trakcie pracy, szkoły lub też codziennego życia. Dobrą alternatywą może okazać się jednak woda alkaiczna, która niesie za sobą wiele właściwości zdrowotnych.

Czym jest woda alkaiczna?

Woda alkaiczna przede wszystkim charakteryzuje się wysokim czynnikiem pH (czyli kwasowości lub też zasadowości). Chemicznie czysta woda, czyli destylowana posiada odczyn na poziomie 7, mówimy wówczas o całkowitej neutralności. Woda zasadowa posiada odczyn wyższy niż 7.5, najczęściej wartość ta oscyluje w granicach 9. Jej lecznicze właściwości zostały odkryte około 50 lat temu w Japonii. Spożywanie takiej wody jest zalecane osobom, które na co dzień zmagają się z nadmiernym zakwaszeniem organizmu. Wysoki pH produktów alkaicznych pozwala na wyrównanie gospodarki kwasowo zasadowej.

Kto powinien sięgać po wodę alkaiczną?

Spożywanie wody alkaicznej zalecane jest osobą, które na co dzień zmagają się dużym wysiłkiem fizycznym. Wzmożony ruch prowadzi do zakwaszenia mięśni oraz utraty minerałów, więc konieczne będzie ich uzupełnienie, aby nasz organizm działał w poprawny sposób. Woda alkaiczna to także remedium dla ludzi zmagających się z nadmiernym zakwaszeniem organizmu. Decydując się na taki produkt, możemy w prosty oraz nieinwazyjny sposób walczyć ze zgagą, która może być wywołana przez niepoprawne odżywianie, stres, ale i również wiele innych czynników.

Po jaką wodę zasadową warto sięgnąć?

Oczywiście na rynku odnajdziemy dużą ilość producentów wody zasadowej. Jednak znalezienie sprawdzonej marki może okazać się niezwykle trudne oraz czasochłonne. Jeżeli chcesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafi woda najwyższej możliwej jakości, to uważamy, że powinieneś zapoznać się z propozycją, którą właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy woda alkaiczna Alcalia Alkaiczna to genialny sposób na walkę z zakwaszeniem organizmu! Odwiedzając naszą stronę internetową, możesz zakupić towary tego producenta w niezwykle atrakcyjnej cenie, która zadowoli nawet najbardziej wymagających. Zainwestuj w swoje zdrowie, na pewno nie pożałujesz efektów!

Alcalia Alkaliczna hurtownia – postaw na większy zapas!

Nasza hurtownia Alcalia Alkaiczna zapewni Ci możliwość zakupu produktów tego producenta w większej skali. Wody nigdy nie powinno nam zabraknąć, dlatego warto wyposażyć swój domowy inwentarz w co najmniej kilka zgrzewek tego produktu. Decydując się na współpracę z nami, stawiasz przede wszystkim na swoją satysfakcję. Jesteśmy sklepem, który już od wielu lat zapewnia swoim klientom artykuły spożywcze oraz biurowe wyprodukowane przez nasze rodzime marki. Dla Niemirki to kupujący jest najważniejszy, dlatego cały czas dążymy do polepszenia jakości naszych usług. Jeżeli w trakcie wykonywania zakupów pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszą fachową obsługą, która odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Rozpocznij swoją inwestycję w zdrowie, od wyboru odpowiedniej wody alkaicznej!

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie