Cisowianka

Filtry

Włączone filtry:

  Cisowianka mineralna woda

  Woda to wyjątkowa część naszego życia. W końcu w większości składamy się właśnie z niej. Jej atomy pozwalają nam się prawidłowo rozwijać. Dlatego powinniśmy dostarczać sobie ją w odpowiednich ilościach. W tej kategorii spotkasz się z jedną z najbardziej popularnych spośród wód – Cisowianką. To marka, której ufają konsumenci. Wyróżnia się doskonałymi właściwościami, które mają swoje źródło w Nałęczowie Zdrój, gdzie rozlewa się Cisowiankę w butelki.

  Woda Cisowianka – ożywczy łyk minerałów

  W hurtowni artykułów spożywczych Niemirka znajduje się szeroki wybór wody mineralnej Cisowianka. W zależności od swoich preferencji możesz sięgać po zgrzewki wody gazowanej bądź niegazowanej. Nasz asortyment to także unikalna i wyjątkowa Cisowianka Perlage w szklanych butelkach, które prezentują się niezwykle elegancko. Z pewnością uświetnią każdy stół, przy którym będzie odbywało się spotkanie biznesowe. Stanie się także niezastąpioną towarzyszką podczas konferencji, gdzie występujący i goście z przyjemnością w niej zasmakują.

  Historia Cisowianki

  Historia Cisowianki jest ściśle związana z… literaturą! To Cisy – uzdrowisko znane z powieści Stefana Żeromskiego „Ludzie Bezdomni” stały się inspiracją dla nazwy. Początki wydobycia i dystrybucji wody są ściśle związane z Lubelszczyzną. Później tereny związane ze Śląskiem doceniły jej wartość, ale to dopiero XXI wiek sprawił, że woda Cisowianka stała się jedną z czołowych wód mineralnych w kraju, a także za granicą. Jedną z licznych zalet Cisowianki jest wygodny kształt butelki. Dzięki temu można ją zabrać ze sobą wszędzie.

  Cisowianka – jedna z najpopularniejszych wód

  Od wielu lat z pozytywnymi wynikami prowadzimy sprzedaż hurtową artykułów spożywczych, w tym wody mineralnej. Zapewniamy szybką dostawę i produkty najwyższej jakości. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do zakupów za pośrednictwem strony internetowej. To wygodne rozwiązanie sprawi, że w niedługim czasie otrzymasz zamówiony towar.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie