Kuracjusz Beskidzki

Filtry

Dostępność
Włączone filtry:

  Kuracjusz Beskidzki woda

  Znakomita woda na orzeźwienie Cristal 

  Właściwe nawodnienie organizmu konieczne jest do prawidłowego funkcjonowania organizmu, przyczynia się także do poprawy samopoczucia. Dlatego warto zaopatrzyć się w wodę wysokiej jakości, która posiada nie tylko walory odżywcze, ale także rewelacyjny smak. 

  Dlaczego polecamy źródlaną wodę Cristal?

  Szczególnie w sezonie letnim poszukiwane są napoje i wody, które ugaszą pragnienie. Warto jednak mieć je do dyspozycji przez cały rok. Uwzględnienie odpowiedniej ilości wody w naszym codziennym planie dnia niesie za sobą korzystne właściwości - m.in. usprawnienie trawienia i procesu oczyszczania z toksyn oraz odpowiednie nawilżenie organizmu, co wpływa nawet na kondycję skóry. Ze względów zdrowotnych naturalna woda dobrej jakości powinna znaleźć się w każdym domu oraz w miejscu pracy.

  Proponowana przez nasz sklep woda Cristal pozyskiwana jest z ujęcia w okolicach Jurajskiego Parku Narodowego. Jest to woda źródlana, o niskim stopniu mineralizacji oraz niskiej zawartości sodu. W zależności od indywidualnych oczekiwań klientów - dostępna jest w formie niegazowanej i lekko gazowanej. Co ważne - woda Cristal poddawana jest regularnej i zaawansowanej kontroli, zarówno w aspekcie pozyskiwania jak i butelkowania. Jeżeli wybierana jest woda Cristal cena jest bardzo korzystna, biorąc również pod uwagę dbałość producenta o wysoką jakość i system monitorowania ujęcia wody. Dostępne są opakowania o pojemności 0,5l oraz 1,5l. 

  Zalety dobrej wody źródlanej

  Woda źródlana polecana jest dla dzieci i niemowląt (ze względu na niską zawartość sodu), dla osób prowadzących tryb życia o umiarkowanej aktywności oraz dla osób starszych. Woda ze źródlanych ujęć ma także korzystnie działanie przy nadciśnieniu, chorobach nerek i serca. Trzeba też wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie - z uwagi na neutralny charakter woda źródlana doskonale nadaje się do herbaty i kawy oraz przygotowywania posiłków. Jest to bardzo dobra alternatywa, kiedy woda kranowa nie spełnia naszych oczekiwań.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie