Kuracjusz Beskidzki

Filtry

Dostępność
Włączone filtry:

  Kuracjusz Beskidzki

  Znakomita woda na orzeźwienie Cristal 

  Właściwe nawodnienie organizmu konieczne jest do prawidłowego funkcjonowania organizmu, przyczynia się także do poprawy samopoczucia. Dlatego warto zaopatrzyć się w wodę wysokiej jakości, która posiada nie tylko walory odżywcze, ale także rewelacyjny smak. 

  Dlaczego polecamy źródlaną wodę Cristal?

  Szczególnie w sezonie letnim poszukiwane są napoje i wody, które ugaszą pragnienie. Warto jednak mieć je do dyspozycji przez cały rok. Uwzględnienie odpowiedniej ilości wody w naszym codziennym planie dnia niesie za sobą korzystne właściwości - m.in. usprawnienie trawienia i procesu oczyszczania z toksyn oraz odpowiednie nawilżenie organizmu, co wpływa nawet na kondycję skóry. Ze względów zdrowotnych naturalna woda dobrej jakości powinna znaleźć się w każdym domu oraz w miejscu pracy.

  Proponowana przez nasz sklep woda Cristal pozyskiwana jest z ujęcia w okolicach Jurajskiego Parku Narodowego. Jest to woda źródlana, o niskim stopniu mineralizacji oraz niskiej zawartości sodu. W zależności od indywidualnych oczekiwań klientów - dostępna jest w formie niegazowanej i lekko gazowanej. Co ważne - woda Cristal poddawana jest regularnej i zaawansowanej kontroli, zarówno w aspekcie pozyskiwania jak i butelkowania. Jeżeli wybierana jest woda Cristal cena jest bardzo korzystna, biorąc również pod uwagę dbałość producenta o wysoką jakość i system monitorowania ujęcia wody. Dostępne są opakowania o pojemności 0,5l oraz 1,5l. 

  Zalety dobrej wody źródlanej

  Woda źródlana polecana jest dla dzieci i niemowląt (ze względu na niską zawartość sodu), dla osób prowadzących tryb życia o umiarkowanej aktywności oraz dla osób starszych. Woda ze źródlanych ujęć ma także korzystnie działanie przy nadciśnieniu, chorobach nerek i serca. Trzeba też wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie - z uwagi na neutralny charakter woda źródlana doskonale nadaje się do herbaty i kawy oraz przygotowywania posiłków. Jest to bardzo dobra alternatywa, kiedy woda kranowa nie spełnia naszych oczekiwań.