Muszynianka

Filtry

Włączone filtry:

  Muszynianka w butelkach

  W każdym dniu niezastąpioną towarzyszką naszych zmagań, obowiązków i wyzwań powinna być butelka wody. Każdy z nas powinien wypić jej odpowiednią ilość, by utrzymać równowagę w ciele. Dzięki hurtowni artykułów spożywczych Niemirka możesz mieć całe pokłady wysokiej jakości wody w zasięgu ręki. Muszynianka to woda, która przyciąga smakiem oraz swoimi właściwościami. W tym przezroczystym złocie znajdziesz solidną dawkę drogocennych minerałów. Nie czekaj i już dziś skorzystaj z wyjątkowego źródła, które zapewni Ci Niemirka.

  Muszynianka – bogata w minerały

  Co takiego ma w sobie Muszynianka, że jest uważana za jedną z najbardziej wartościowych wód? Pierwszym ważnym elementem jest magnez, którego obecność pomaga działać prawidłowo układowi immunologicznemu i nerwowo-mięśniowemu. Następnym cennym składnikiem jest wapń – to on jest głównym budulcem kości. Wśród pozostałych elementów możemy wymienić także potas, wodorowęglany, a także żelazo. Dostarczanie ich sobie w odpowiedniej ilości wpływa korzystnie na dzianie ludzkiego organizmu. W tworzeniu zbilansowanej diety pomoże Ci woda Muszynianka.

  Historia Muszynianki

  Lata 90 były dla Muszynianki czasem prawdziwego rozkwitu. Początkowe, niewielkie procesy produkcyjne z lat 70 i 80 były wstępem do wyraźnych zmian. Postawiono na modernizację zakładów, wdrożenie polityki bazującej na zasadach zdrowego żywienia i stopniową rozbudowę. Dzięki takim krokom Muszynianka mogła stać się jedną z najczęściej wybieranych wód pitnych.
  W naszej hurtowni możesz kupić Muszyniankę w różnych odsłonach. Znajdziesz ją pod postacią wody butelkowanej. Możesz także nabyć wersję premium – Muszyniankę w szkle. Prezentuje się ona niezwykle elegancko. Z pewnością będzie stanowiła ozdobę każdego stołu konferencyjnego, bankietowego czy po prostu pracowniczych biurek.  

  Hurtowa sprzedaż Muszynianki

  Niemirka to hurtownia, która ma duże doświadczenie w dystrybucji artykułów spożywczych do punktów sprzedaży detalicznej, miejsc działających na zasadzie HoReCa (placówek hotelowych i gastronomicznych) czy firm.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie