Nałęczowianka

Nałęczowianka źródlana woda

Nałęczowianka to popularna woda mineralna, która jest wydobywana z głębi ziemi. Dzięki temu jest krystalicznie czysta, pozbawiona jakichkolwiek zanieczyszczeń. Przez szereg lat umacnia się w wartościowe minerały, by trafić właśnie w Twoje ręce. Nałęczowianka gasi pragnienie i pozwala się orzeźwić, a także umożliwić prace komórkom naszego ciała – w końcu w 60 procentach składamy się z wody.

Naturalna woda mineralna Nałęczowianka

Regularne dostarczanie wody organizmowi jest bardzo ważne. Najlepiej w małych dawkach przez cały dzień. W ten sposób nasze ciało zostanie nawodnione i wzbogacone dawką minerałów. Woda to ważny element zbilansowanej diety. Każdego dnia trzeba zadbać o to, by zagwarantować organizmowi odpowiednią ilość. W przeciwnym razie będziemy odczuwać tego skutki na przykład w postaci bólu głowy, zmęczenia i braku apetytu.

Wody mineralne posiadają różny stopień zmineralizowania, dlatego wyróżniamy te wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane. Nałęczowianka należy do grupy wód niskosodowych, średniozmineralizowanych. Picie Nałęczowianki pozwala zachować równowagę elektrolityczną. Dlatego dobrze ją mieć zawsze przy sobie. 

Nałęczowianka ugasi Twoje pragnienie

Ile wody powinniśmy pić dziennie? Z pewnością zależy to od kondycji naszego organizmu, a także od takich kwestii jak płeć, czy aktywność fizyczna. Szacuje się, że minimalna ilość wody, którą powinna dostarczyć sobie dorosła kobieta, to dwa litry dziennie. Z kolei porcja dla mężczyzny jest o 0,5 litra większa. Warto przy tym zaznaczyć, że w tę pulę nie wpisują się wypite kawy, herbaty czy soki.

Nałęczowianka w sprzedaży hurtowej

Niemirka to hurtownia, która zajmuje się sprzedażą artykułów spożywczych oraz przemysłowych od bardzo dawna. Dzięki temu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i nawiązaliśmy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Zapewniamy obsługę takim miejscom jak restauracje, bary, kawiarnie, biura, instytucja edukacyjne czy miejsca handlu detalicznego. Zamów u nas wodę Nałęczowianka i ciesz się szybką i bezproblemową realizacją usługi.

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie