Nestle

Nestle woda butelkowana

Woda Nestle

Kiedy nadchodzi lato wszyscy cieszymy się z ciepłych dni, wakacji nad morzem czy błogiego lenistwa w ogrodzie. Pierwsze upały weryfikują nasze marzenia. Woda staje się najważniejszą rzeczą, której potrzebujemy. W domu, w pracy, w szkole czy na wycieczce sprawdzi się butelka pełnowartościowej, gaszącej pragnienie wody. Nasza hurtownia posiada w ofercie szeroki wybór wód mineralnych i źródlanych, które dostarczają organizmowi niezbędnych składników i gaszą pragnienie podczas upalnych dni. 

Woda z polskiego źródła

Woda Nestle jest pozyskiwana z polskiego źródła. Producent systematycznie przeprowadza kontrole jakości, gwarantując klientom bezpieczeństwo i orzeźwiający smak. Wydobywana z podziemnych zasobów jest wyjątkowo czysta i bogata w składniki mineralne. Mogą ją pić dorośli, kobiety w ciąży oraz dzieci, ponieważ posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Każdy amator wody znajdzie swoją ulubioną wersję - gazowana lub niegazowaną. 

Każda okazja dobra na Nestle

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, woda źródlana Nestle to obowiązkowy towarzysz. Poręczne i wygodne butelki o mniejszej pojemności spełnią oczekiwania każdego dziecka. Dostępna pojemność 330 mililitrów idealni wpasuje się w rączki malucha, 500 mililitrów zadowoli starszego amatora wody. Wybór wody z bąbelkami lub bez jest uzależniony od  preferencji i upodobań smakoszy. Kiedy doskwiera upał koniecznie skorzystaj z większych butelek 1,5 litrowych, które zaspokoją pragnienie większej ilości domowników. 

Nie zapominaj o wodzie

Nieustanny pośpiech i życie w stresie sprawiają, że woda odchodzi na dalszy plan. Tymczasem bez wody nie można prawidłowo funkcjonować. Zapominając o systematycznym nawadnianiu organizmu narażamy się na poważne konsekwencje zdrowotne. Warto zawsze mieć przy sobie butelkę tego wartościowego płynu. Pilnujmy dzieci, aby nawykiem dla nich stało się picie wody podczas wzmożonego wysiłku, w szkole, w domu. Kierując się ich dobrem, firma Nestle stworzyła specjalną linię wód dla milusińskich, które kolorem i designem zachęcą najmłodszych do częstego korzystania z wody. 

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie