Primavera

Primavera naturalna źródlana

Czy wiedziałeś o tym, że ludzki organizm w 60 procentach składa się z wody? To właśnie ona jest motorem życia na naszej planecie. Dlatego powinniśmy sobie jej dostarczać w odpowiednich ilościach. Primavera to woda, której zaufały rzesze konsumentów. To oczywiste, skoro jest bogata w minerały. Dzięki niej zachowasz równowagę w swoim ciele.

Primavera – wartościowy składnik zbilansowanej diety

Woda jest jednym z najbardziej wartościowych składników w zbilansowanej diecie. To dzięki jej obecności nasz organizm może działać bez zakłóceń, a my podejmować wyzwania każdego dnia. Gdy nie zadbamy o dostarczanie sobie wody na poziomie, jakiego wymaga od nas organizm, możemy cierpieć z powodu bólów głowy, zmęczenia, a nawet braku apetytu. W takim razie ile litrów wody powinniśmy pić dziennie? Jest to zależne od wielu czynników – płci, wieku, wzrostu, a także tego, czy uprawiamy sport. Jednak mówi się, że minimalną dawką dla dorosłej kobiety powinny być 2 litry, a dla dorosłego mężczyzny 0,5 litra więcej.  

Primavera – woda w butelce, którą warto mieć pod ręką

Primavera jest pozyskiwana ze źródła, które tkwi głęboko w ziemi. Dzięki temu jest odseparowana od wszelkich zanieczyszczeń. Za to jest pełna wartościowych składników, które nabywała przez lata. W Primaverze znajdziemy pokłady wapnia, sodu i magnezu. Woda Primavera została doceniona i zaopiniowana przez Centrum Zdrowia Dziecka. Dlatego małe szkraby mogą ją pić z powodzeniem. Można na jej bazie przygotowywać posiłki dla naszych pociech.

Primavera to woda w butelce, którą warto mieć pod ręką!

Krystaliczne czysta Primavera

W hurtowni Niemirka możesz kupić wodę Primaverę w opakowaniach zbiorczych. Wygodnie i solidnie zapakowane, mogą być spożyte w ciągu 12 miesięcy. Hurtownia Niemirka od lat dystrybuuje artykuły spożywcze i przemysłowe do firm, ośrodków szkoleniowo-konferencyjnych, miejsc typów HoReCa, czyli związanymi z szeroko pojętą gastronomią. Z naszych usług korzystają także punkt handlu detalicznego. Zapraszamy do składania zamówień!

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie