Słowianka

Filtry

Dostępność
  Stan:
   Włączone filtry:

    Słowianka naturalna woda

    Woda mineralna Słowianka

    Regularne spożywanie wody mineralnej jest niezwykle istotne w zachowaniu odpowiedniej ilości płynów w naszym organizmie. Woda mineralna Słowianka doskonale nawadnia i utrzymuje prawidłowy bilans przez cały dzień. Picie dużej ilości wody Słowianka jest wskazane zwłaszcza latem, kiedy ze względu na panujące upały tracimy mnóstwo płynów. Ważne jest więc ich regularne uzupełnianie. Spożywanie wody w 30-60 minutowych odstępach to podstawa zbilansowanej diety. Warto robić to często, a w niewielkich ilościach.

    Gazowana, czy bez gazu?

    Osoby, które przyzwyczaiły się do spożywania wody gazowanej wcale nie muszą z niej rezygnować. Wystarczy pić ją wolniej i mniejszymi łykami. Wtedy porcja dwutlenku węgla, którą sobie dostarczymy nie będzie aż tak duża. Wodę Słowianka można pić właściwie bez limitów, ze względu na jej doskonale zbilansowany skład.

    Słowianka jest dostępna zarówno w wersji gazowanej, jak i niegazowanej, dzięki czemu możemy dbać o swoje zdrowie nie zmieniając przy tym naszych przyzwyczajeń.

    Uważaj na skutki odwodnienia

    Odwodnienie to bardzo niekorzystny stan dla naszego organizmu. Bardzo źle wpływa on na nasze samopoczucie. Będąc odwodnionym możemy odczuwać bóle głowy oraz rozdrażnienie. Z pewnością nie będziemy w stanie skupić się na pracy, a głębokie odwodnienie może prowadzić nawet do utraty przytomności. Spożywanie wody Słowianka uchroni nas przed skutkami braku odpowiedniej ilości płynów. Woda Słowianka dostępna jest w butelkach o pojemności 0,5L, 0,75L, 1L, 15L oraz 5-litrowej. 

    Woda z cytryną - najlepsza na upał

    Każdy, kto nie przepada za smakiem wody mineralnej i do tej pory pił tylko słodkie soki powinien wypróbować inne rozwiązanie. Woda z cytryną to znakomity zamiennik soku. Doskonale nawadnia, a przy tym jest niezwykle orzeźwiająca. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że cytryna posiada właściwości chłodzące. Z tego powodu idealnie nadaje się na letnie dni. Regularne picie wody mineralnej Słowianka sprzyja dobremu samopoczuciu.

    Uwaga!

    Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

    Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

    Tak
    Nie